Yakacık klima servisi

Yakacık Klima Servisi klima bakım ve montaj hizmetleri vermek amacı ile kurulmuştur. Yakacık Mahallesi klima servisi klima cihazları ile ilgili satış, montaj, alt yapı hazırlama, bakım ve onarım hizmetleri vermektedir. Alanında yetkin ve başarılı olan servis klima hizmetlerinin hiçbirinde marka ve model ayrımına gitmemektedir. Bu yönüyle kapsamlı bir klima servisi olarak sektörde konumunu belirleyen Yakacık klima servisi satış kapsamında da aynı düşünce ve fikirle hareket etmektedir. Satış hizmetinde Yakacık Mahallesi klima servisi ile işbirliği içerisine girmeyi planlayan müşterilerin klima marka ve model seçenekleri oldukça fazladır.

Klima Bayi Satış Keşif

Bir klima servisi

Yakacık klima servisi, Klima bakımı, Klima montajı, Bayii

Yakacık klima servisi satış hizmetinde gereken tüm usul ve esasları yerine getirmeyi kendisine amaç edinmiş bir durumdadır. Bu politika ile hareket eden klima bayi klima satışı sonucunda müşterilerin memnun olabilmelerini, beklentilerini karşılayabilmeyi kendisine görev edinmiş bir pozisyondadır.

Yakacık Klima Montaj Servisi

Yakacık klima servisi klima satışında bulunduğu klima kullanıcılarına montaj hizmeti vermektedir. Montaj hizmetini içeren işlemler arasında yer alan de montaj ve sökme-takma faaliyetleri servis tarafından verilen hizmetler kapsamındadır. Bu hizmetlerden cihazlarını farklı bir konum ya da adrese taşımak isteyen veya devre dışı bırakmak isteyen müşteriler yararlanabilmektedir.

Yakacık klima bayii Keşif

Yakacık klima montaj servisi montaj hizmetini doğru bir şekilde tamamlayabilmek ve cihazın en sağlıklı şekilde çalışmasını sağlayabilmek için keşif hizmeti vermektedir. Keşif hizmeti sırasında montajın yapılacağı konum ve konum özellikleri hakkında önemli bilgiler edinilmektedir. Bu bilgilerin başında klima alt yapı durumunun yeterliliği gelmektedir. Yeterliliğin durumuna göre işlem sırası ve işlem gereklilikleri klima servisi tarafından belirlenerek uygulanmaktadır.

Yakacık Klima Bakım Servisi

Klima bakımı klima cihazlarının arızalanmaması adına oldukça önemli bir uygulamadır. Bu nedenle klima kullanıcılarının periyodik bakım tarihlerine uygun olarak klima bakım işlemlerini talep etmeleri gerekmektedir. Yakacık klima servisi bu noktada profesyonel anlamda çalışan bir klima servisidir. Klima bakımını gerektiren donanım ve malzemeler klima servisinin bünyesinde mevcuttur.

Yakacık klima arıza servisi

Başta bakımı önemsenmeyen ardından çeşitli nedenlere bağlı olarak klima cihazlarının bozulduğu görülmektedir. Yakacık klima arıza servisi öncelikle arıza sebebini tespit etmekte ve ardından çözüm teknikleri geliştirmektedir. Çözüm tekniklerinin uygulanması sonucu mevcut arızalar giderilmektedir.

Bakım ve montaj fiyatları

Firmamız kaliteli hizmetin yanı sıra farklılık göstermektedir. Gerek çeşitli hizmet seçeneği gerekse uygun fiyatları ile sektörün en kapsamlı firmasıdır. Bizi değerlendirirken aynı hizmeti sağlayan firmalar ile karşılaştırın.

Periyodik Bakım

TL110.00/ Bir klima
 • Evap Temizliği
 • Yüzeysel Temizlik
 • Gaz kontrolü
 • Filtre Temizliği
Periyodik Bakım

Genel Bakım

TL150.00/ Bir klima
 • Klimanın parçalanması
 • Komple evap temizliği
 • Komple yüzeysel temizlik
 • Anti bakteri uygulaması
Genel Bakım

Klima Montajı

TL250.00/ Tek klima
 • 9000 - 12000 BTU 250.00TL
 • 18000 - 24000 BTU 300.00TL
 • Salon Tipi 400.00TL
 • Kaset Tavan Tipi 400.00TL
Klima Montajı