Tuzla klima servisi

Tuzla klima servisi bir klima servisinin klima kullanıcılarına sağlayabileceği tüm hizmetleri verebilecek olanaklara sahip yetkinlik kazanmış bir kuruluştur. Klima servisi olarak faaliyette bulunan işletme, işbirliği içerisinde bulunduğu müşterilerine öncelikle güven teşkil ederek iletişim esnasında sağlıklı bir iletişim süreci geçirme durumunu dikkate almaktadır. Dikkate alınan bu çerçevenin dışına çıkılmadan talep edilen her hizmet en kısa sürede yerine getirilmektedir.

Klima Bayi Satış Keşif

Bir klima servisi

Tuzla klima servisi, Tuzla klima bakımı, Montaj Bayii

Tuzla klima servisi Tuzla ilçesine bağlı olarak klima servis hizmeti veren işletme klima bayi çatısı altında geniş marka ve model yelpazesi ile klima satışlarını sürdürmektedir. Başarılı bir klima bayi olan kuruluş söz konusu başarısını cihaz talep eden müşterilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına tam anlamıyla karşılık vermede ki hassasiyetinden elde etmektedir.

Tuzla Klima Montaj Servisi

Tuzla klima servisi montaj işleminde birtakım adımları benimsemektedir. Bu adımlar kullanıcı güvenliğini ve cihaz performansını sağlayan durumları ifade etmektedir. Klima montajı işletme tarafından Tuzla ilçesi ve bu ilçe yakınlarındaki adreslere sağlanmaktadır. Montaj öncesinde keşif hizmeti verilmektedir. Keşif hizmeti servis tarafından müşterilerine ücretsiz bir şekilde sağlanmaktadır. Bu durum müşteri yanında duran bir işletme imajını doğrudan yansıtmaktadır.

Tuzla klima alt yapı hazırlama

Tuzla klima servisi kendisi ile etkileşim içinde olan müşterilerinin klima kullanım durumlarına dair göz geçirmektedir. Böylelikle klima alt yapı hazırlama hizmetine duyulan gereksinim belirlenmektedir. Mevcut gereksinim söz konusu ise alt yapı hazırlama işlemleri adına koşulan şartlar klima servisinin profesyonel ekip üyeleri tarafından gerçekleştirilmektedir.

Tuzla Klima Bakım ve Tamir Servisi

Klima bakımı klima cihazlarının ömrünü koruyabilmek, cihaz sağlığını devam ettirebilmek ve cihaz performansında herhangi bir düşüş yaşamamak adına oldukça önemlidir. Klima bakım hizmeti her kullanıcı tarafından düzenli olarak talep edildiği takdirde cihazların çok daha ekonomik bir şekilde çalışma gösterdiği gözlemlenmektedir. Aynı zamanda beklenilen ısıtma ve soğutma yine düzenli olarak gerçekleştirilen bakım hizmetleri sonunda elde edilebilmektedir.

Tuzla Klima Arıza Servisi

Tuzla klima servisi klima satışı, klima montajı, klima alt yapı hazırlama hizmeti ve klima bakımı sağladığı gibi arıza servisi olarak da aktif olarak çalışmalar sergilemektedir. Cihazları bozulan ve cihaz üzerinden herhangi bir fayda göremeyen kullanıcılar ilgili durumlar ile karşılaştığında Tuzla klima servisi tarafından tamir onarım randevusu talep edebilmektedirler.

Bakım ve montaj fiyatları

Firmamız kaliteli hizmetin yanı sıra farklılık göstermektedir. Gerek çeşitli hizmet seçeneği gerekse uygun fiyatları ile sektörün en kapsamlı firmasıdır. Bizi değerlendirirken aynı hizmeti sağlayan firmalar ile karşılaştırın.

Periyodik Bakım

TL110.00/ Bir klima
 • Evap Temizliği
 • Yüzeysel Temizlik
 • Gaz kontrolü
 • Filtre Temizliği
Periyodik Bakım

Genel Bakım

TL150.00/ Bir klima
 • Klimanın parçalanması
 • Komple evap temizliği
 • Komple yüzeysel temizlik
 • Anti bakteri uygulaması
Genel Bakım

Klima Montajı

TL250.00/ Tek klima
 • 9000 - 12000 BTU 250.00TL
 • 18000 - 24000 BTU 300.00TL
 • Salon Tipi 400.00TL
 • Kaset Tavan Tipi 400.00TL
Klima Montajı