Taşdelen klima servisi

Taşdelen Klima Servisi ve klima bakım hizmetleri. Taşdelen klima servisi İstanbul ilinin Taşdelen Mahallesindeki mevcut adreslere klima cihazlarını ilgilendiren tüm servis hizmetlerini sağlamaktadır. Sağlanılan ilk klima hizmetlerinden biri bayi kapsamında klima cihazlarının satışıdır. Taşdelen klima servisi satış sürecinde marka ve model çeşitliliğine önem vermektedir. Dolayısıyla birbirinden farklı özelliklere sahip birçok klima cihazı satış odaklı müşterilere sunulmaktadır. Satış süresi zarfında müşterilerin beklentilerine tam anlamıyla karşılık verebilmek Taşdelen klima servisinin izlediği politikalardan biridir.

Klima Bayi Satış Keşif

Bir klima servisi

Taşdelen klima servisi, Klima bakımı, Montajı Bayii

Taşdelen klima servisi satış hizmetinin yanı sıra klima cihazları adına birçok işlem barındırmaktadır. Klima montajı, klima de montajı, klima sökme-takma işlemi, klima keşif hizmeti, klima bakımı, klima alt yapı hazırlama işlemi ve klima onarım işlemi servis tarafından verilmektedir. Klima kullanıcılarının oluşturmak istedikleri randevu talepleri her ne olursa olsun en kısa zaman içerisinde klima servisi tarafından randevu oluşturulmaktadır.

Taşdelen Klima Montaj Servisi sökme takma

Taşdelen klima servisinin sağladığı montaj işlemlerinin arasında demontaj ve sökme-takma faaliyetleri de yer almaktadır. Montaj çeşitliliğini geniş tutan klima servisi yalnızca satın alım sonrasında ilk montajın yapılmasına değil mevcut klima cihazlarının taşınmasına ya da tamamen devre dışı bırakılmasına da olanak vermektedir.

Taşdelen klima bayii

Taşdelen Mahallesinde klima satın alma davranışının ardından montaj işlem öncesinde montaj sürecine destek oluşturabilme amacıyla ücretsiz keşif hizmeti verilmektedir. Keşif hizmeti montaj işlemine birçok bilgi aktarabileceği gibi adreslerin klima kullanımına hazır olup olmadığına dair de bilgiler vermektedir. Bu noktada keşif hizmeti ile beraber klima alt yapı yeterliliği belirlenmektedir. Mevcut olmayan alt yapı durumunda Taşdelen klima servisi çalışmalara kısa bir süre içerisinde başlamaktadır.

Taşdelen Klima Bakım Servisi

Taşdelen klima servisi aynı zamanda bir klima bakım servisi olarak da kurumsal kimliğine devam etmektedir. Klima kullanıcıları cihazlarının çok daha yüksek bir performans sağlayabilmesi adına periyodik bakım tarihlerine uygun olarak klima bakım hizmeti talep edebilmektedirler. Yeterli donanım, bilgi ve yetkinliğe sahip olan klima servisi bakımını üstlendiği cihazların çok daha verimli olabilmesinde anahtar bir rol oynamaktadır.

Taşdelen klima arıza onarım servisi

Klima cihazlarının performanslarını devam ettirmemesi çeşitli sebeplere bağlıdır. Bu sebepler her cihaz marka ve modeli açısından değişebildiği gibi kullanım odaklı da değişebilmektedir. Arıza servisi kimliği ile adından söz ettiren Taşdelen klima servisi tüm arıza sebep ve sonuçlarına hâkimdir. Mevcut arıza durumları klima servisi tarafından sağlıklı bir onarım sonucunda ortadan kaldırılmaktadır.

Bakım ve montaj fiyatları

Firmamız kaliteli hizmetin yanı sıra farklılık göstermektedir. Gerek çeşitli hizmet seçeneği gerekse uygun fiyatları ile sektörün en kapsamlı firmasıdır. Bizi değerlendirirken aynı hizmeti sağlayan firmalar ile karşılaştırın.

Periyodik Bakım

TL110.00/ Bir klima
 • Evap Temizliği
 • Yüzeysel Temizlik
 • Gaz kontrolü
 • Filtre Temizliği
Periyodik Bakım

Genel Bakım

TL150.00/ Bir klima
 • Klimanın parçalanması
 • Komple evap temizliği
 • Komple yüzeysel temizlik
 • Anti bakteri uygulaması
Genel Bakım

Klima Montajı

TL250.00/ Tek klima
 • 9000 - 12000 BTU 250.00TL
 • 18000 - 24000 BTU 300.00TL
 • Salon Tipi 400.00TL
 • Kaset Tavan Tipi 400.00TL
Klima Montajı