Sultanbeyli klima servisi

Sultanbeyli Klima Servisi >> Klima cihazları yapay iklimlendirme görevi gören, sıcaklık ve soğukluk sağlayan, ısı derecesini insan kullanımına hâkim bir şekle kavuşturan mekanik cihazlardır. Sultanbeyli klima servisi ilgili cihazları ilgilendiren türlerde hizmet sağlayan profesyonel klima servisi olma özelliğini taşımaktadır. Bu özelliğin çatısında çeşitli işlemler gerçekleştirmektedir. Gerçekleştirilen işlemler usul ve esaslarına uyumlu bir şekilde ilerletilmektedir.

Klima Bayi Satış Keşif

Bir klima servisi

Sultanbeyli klima servisi bakım arıza montaj

Sultanbeyli klima servisi klima kullanıcılarının cihazlarına yönelik hitap ettiği gibi cihaz kullanıcısı olmayan potansiyel müşterilere de hizmet sağlamaktadır. Bu hizmet klima bayi çerçevesinde satış işlemleriyle başlamaktadır. Satış sürecinde marka ve model seçenekleri geniş bir halkada sunulmaktadır. Bu durum müşterilerin isteklerini tam olarak karşılamada oldukça yardımcı olmaktadır.

Sultanbeyli Klima Montaj Servisi

Satın alınan klima cihazlarının montaj süreci oldukça önemlidir. Bu hizmetin doğru ve güvenlik önlemleriyle sağlanabilmesi ilerleyen dönemlerde herhangi bir sorun yaşanmamasında etkilidir. Klima montajı Sultanbeyli ilçesinde hizmet veren klima servisinin uzmanlığını ve yetkinliğini kanıtladığı bir işlemdir. Dolayısıyla Sultanbeyli klima servisi tarafından sağlanan klima montajı öncelikle müşteri güvenliği çerçevesinden ardından cihazın sağlığı açısından özenle yerine getirilmektedir.

Sultanbeyli klima alt yapı hazırlama

Hizmet verilecek adreslerin klima kullanımına uygun olup olmaması montaj işlemi öncesinde mutlaka öğrenilmelidir. Sultanbeyli klima servisi klima alt yapı hazırlama gerekliliğini saptayabilmek amacıyla ön görülen belirlemeleri gerçekleştirmektedir. Mevcut olmayan alt yapı durumlarında ihtiyaç duyulan hizmetler servis tarafından hayata geçirilmektedir.

Sultanbeyli Klima Bakım ve Arıza Servisi

Sultanbeyli klima servisi bakım hizmetinde periyodik bakım ve tek seferlik bakım olmak üzere iki hizmet çeşidini benimsemektedir. Klima bakım türü periyodik anlamda ya da tek seferlik talep edildiğinde teknolojiyi yansıtan son malzemeler kullanılmakta ve uzman ekip üyeleri ilgili faaliyetleri gerçekleştirmektedir.

Sultanbeyli klima tamir servisi

Klima cihazları bazı dönemlerde belirli nedenlere bağlı olarak performanslarını keserek çalışma göstermemektedir. Bu nedenlerin başında ise mekanik yapı, kullanıcı kullanım hatası ve bakıma önem verilmemesi gelmektedir. Sultanbeyli klima arıza servisi cihaz bozulmalarında öncelikle arıza türünü ve nedenini belirlemekte ve bu doğrultuda müşterileri bilgilendirmektedir. Ardından olası arızaların önüne geçebilmek kaydıyla vakit kaybedilmeden çözüm teknikleri geliştirilerek tamir hizmetinde uygulanmaktadır.

Bakım ve montaj fiyatları

Firmamız kaliteli hizmetin yanı sıra farklılık göstermektedir. Gerek çeşitli hizmet seçeneği gerekse uygun fiyatları ile sektörün en kapsamlı firmasıdır. Bizi değerlendirirken aynı hizmeti sağlayan firmalar ile karşılaştırın.

Periyodik Bakım

TL110.00/ Bir klima
 • Evap Temizliği
 • Yüzeysel Temizlik
 • Gaz kontrolü
 • Filtre Temizliği
Periyodik Bakım

Genel Bakım

TL150.00/ Bir klima
 • Klimanın parçalanması
 • Komple evap temizliği
 • Komple yüzeysel temizlik
 • Anti bakteri uygulaması
Genel Bakım

Klima Montajı

TL250.00/ Tek klima
 • 9000 - 12000 BTU 250.00TL
 • 18000 - 24000 BTU 300.00TL
 • Salon Tipi 400.00TL
 • Kaset Tavan Tipi 400.00TL
Klima Montajı