Sancaktepe klima servisi

Klima cihazları teknolojinin bir ürünü haline geldiği yandan bu yana birçok işlevsel özelliği neticesinde fayda sağlanan sistemler olarak değerlendirilmiştir. Uzun yıllardır elektronik bir cihaz olarak kullanımı sağlanan bu sistemler insan hayatında büyük bir rol oynamaktadır. Bu rolün başında klima servisi adı altında hizmet veren klima cihaz işlemlerini yerine getiren işletmeler gelmektedir. Sancaktepe klima servisi ilgili işletmelere örnek gösterilebilecek başarılı ve güvenilir bir adrestir.

Klima Bayi Satış Keşif

Bir klima servisi

Sancaktepe klima servisi, Sancaktepe klima bakımı, montaj

Sancaktepe ilçesinde faaliyetlerini sürdüren işletme hizmetleri içerisinde klima satışına yer vermektedir. Klima bayi görevi gören kuruluş satış hizmetini müşterilerin beklentilerine tam anlamıyla cevap verebilmek adına planlamaktadır. Bu planlama içerisinde müşteri ihtiyaç ve taleplerine dair bilgi akışı içerisinde bulunulmaktadır. Sancaktepe klima servisi planlı ve programlı çalışarak nerede ne yaptığını bilir.

Sancaktepe Klima Montaj Servisi

Klima servisleri klima satın alım davranışının ardından klima montaj hizmeti veren profesyonel kuruluşlardır. Klima montajı Sancaktepe klima servisi tarafından ücretsiz keşif hizmetiyle bir arada sağlanmaktadır. Klima satın alım öncesi ya da sonrasında Sancaktepe klima servisi keşif yapmak amacıyla söz konusu adreslere ulaşmaktadır. Keşif hizmetiyle beraber montaj hizmetine dair ön bilgiler elde edilmektedir.

Sancaktepe klima alt yapı hazırlama bakır boru çekme

Sancaktepe klima servisi montaj hizmetine başlamadan önce birtakım ön araştırmalar gerçekleştirmektedir. Bu araştırmaların başında klima alt yapı hazırlama hizmetine gereksinim olup olmadığının belirlenmesi yer almaktadır. Alt yapı yetersizliğinde klima servisi klima cihazının kullanıma hazır hale gelebilmesi adına kısa bir süre içerisinde çalışmalara başlangıç vermektedir.

Sancaktepe Klima Bakım ve Tamir Onarım Servisi

Sancaktepe klima servisi klima cihazlarının ömrünü doğrudan etkileyen klima bakım süreçlerine karşı büyük bir hassasiyet ile yaklaşmaktadır. Klima bakım hizmeti her klima cihazı üzerinde periyodik aralıklar ile uygulanması gereken zorunlu bir hizmeti ifade etmektedir. Sancaktepe klima servisi klima bakım taleplerini hızlı bir zaman akışı içerisinde cevaplayarak profesyonel donanımlar ile birlikte karşılamaktadır.

Sancaktepe klima arıza servisi

Klima cihazlarının bozulması, performans göstermemesi sıkça rastlanan durumları yansıtmaktadır. Kullanıcılar bu gibi olumsuzluklar ile karşılaştıklarında mağduriyet yaşamaktadırlar. Sancaktepe klima arıza servisi bu ve benzer mağduriyetleri sonlandıran bir tamir servisidir. Tamir sürecinde en son teknolojilerden yararlanılarak her parçanın garantisi sağlanmaktadır.

Bakım ve montaj fiyatları

Firmamız kaliteli hizmetin yanı sıra farklılık göstermektedir. Gerek çeşitli hizmet seçeneği gerekse uygun fiyatları ile sektörün en kapsamlı firmasıdır. Bizi değerlendirirken aynı hizmeti sağlayan firmalar ile karşılaştırın.

Periyodik Bakım

TL110.00/ Bir klima
 • Evap Temizliği
 • Yüzeysel Temizlik
 • Gaz kontrolü
 • Filtre Temizliği
Periyodik Bakım

Genel Bakım

TL150.00/ Bir klima
 • Klimanın parçalanması
 • Komple evap temizliği
 • Komple yüzeysel temizlik
 • Anti bakteri uygulaması
Genel Bakım

Klima Montajı

TL250.00/ Tek klima
 • 9000 - 12000 BTU 250.00TL
 • 18000 - 24000 BTU 300.00TL
 • Salon Tipi 400.00TL
 • Kaset Tavan Tipi 400.00TL
Klima Montajı