Pendik klima servisi

Pendik klima servisi klima sistemleri konusunda profesyonelleşmiş, tecrübesini ve yetkinliğini ortaya koymuş başarılı bir klima servisidir. Klima servisi Pendik ilçesinde yer alan adreslerde uzun çalışma saatlerini benimseyerek hizmet vermektedir. Hizmet türlerini geniş bir perspektiften değerlendiren klima servisi cihazları ilgilendiren her türlü işlemi gerçekleştirmektedir.

Klima Bayi Satış Keşif

Bir klima servisi

Pendik klima servisi, Bakım, Montaj, Arıza, Bayii

Pendik klima servisi en kaliteli hizmet ile hayatınıza konfor katar. Pendik klima servisinin gerçekleştirdiği hizmetler henüz klima sahibi ve kullanıcı olmayan kişileri ilgilendirmektedir. Bu doğrultuda klima bayi adı altında klima satışları yapılmaktadır. Klima satışları gerekli usul ve esaslar altında gerçekleştirilirken klima servisi tarafından müşteri memnuniyetini sağlamak oldukça önemlidir. Bu nedenle müşterilerin klima cihazlarını ne tür bir ortam için satın alacakları ve ne amaçla kullanacakları klima servisinin mutlaka edinmesi gereken bilgiler arasındadır. Bu bilgiler ışığında marka ve model seçimine doğru hareket edilmelidir.

Pendik Klima Montaj Servisi

Klima montaj çalışmaları Pendik klima servisi tarafından büyük bir özen ve dikkat çerçevesinde uygulanmaktadır. Klima montajı hizmetinin doğru bir şekilde uygulanması cihazın ilerleyen dönemlerdeki performansına ve aynı zamanda arızalanma durumlarına doğrudan etki etmektedir. Gerekli güvenlik önlemlerinin alındığı ve uygun yöntemlere göre montajın sağlandığı klima montaj hizmetlerinde cihazların performansında bir farklılık yaşanmamakta ayrıca herhangi bir arızaya sebebiyet verilmemektedir.

Pendik klima alt yapı hazırlama

Pendik klima montaj servisi cihaz montajını sağlamadan önce söz konusu adreslerin klima kullanım durumunu ölçmeye yönelik kontroller yapmaktadır. Bu kontroller klima alt yapı hazırlama gereksinimine ihtiyaç duyulup duyulmadığını belirlemektedir. Alt yapı ihtiyaçlarına klima servisi en kısa sürede cevap vererek müşterilerin birer klima cihaz kullanıcısı olmasında büyük rol üstlenmektedir.

Pendik Klima Bakım ve Onarım Servisi

Pendik klima servisi klima bakımlarını her cihazın periyodik bakım tarihlerine göre uygulamaktadır. Aynı zamanda klima bakım işlemi müşterilerin talep etme doğrultusunda tek seferlik şeklinde de gerçekleştirilebilmektedir. Klima cihazlarının çok daha tasarruflu ve çok daha uzun ömürlü çalışabilmesi adına klima bakımı zorunlu kılınan bir hizmettir.

Pendik klima arıza servisi

Klima cihazlarının performanslarını yarıda kesmeleri ve sonucunda müşterilerin mağduriyet yaşamaları rastlanan durumlar arasındadır. Klima arıza servisi olarak da faaliyetlerini sürdüren Pendik klima servisi arıza nedenini belirlemede profesyonel olduğu kadar arıza çözüm tekniklerini uygulamada da bir o kadar profesyoneldir.

Bakım ve montaj fiyatları

Firmamız kaliteli hizmetin yanı sıra farklılık göstermektedir. Gerek çeşitli hizmet seçeneği gerekse uygun fiyatları ile sektörün en kapsamlı firmasıdır. Bizi değerlendirirken aynı hizmeti sağlayan firmalar ile karşılaştırın.

Periyodik Bakım

TL110.00/ Bir klima
 • Evap Temizliği
 • Yüzeysel Temizlik
 • Gaz kontrolü
 • Filtre Temizliği
Periyodik Bakım

Genel Bakım

TL150.00/ Bir klima
 • Klimanın parçalanması
 • Komple evap temizliği
 • Komple yüzeysel temizlik
 • Anti bakteri uygulaması
Genel Bakım

Klima Montajı

TL250.00/ Tek klima
 • 9000 - 12000 BTU 250.00TL
 • 18000 - 24000 BTU 300.00TL
 • Salon Tipi 400.00TL
 • Kaset Tavan Tipi 400.00TL
Klima Montajı