Kozyatağı klima servisi

Kozyatağı Klima Servisi Kozyatağı klima bakımı, Klima montajı, Bayii >> Kozyatağı klima servisi Kozyatağı mahallesindeki klima kullanıcılarının cihazlarına yönelik tüm beklenti ve isteklerini karşılayabilecek bir klima servis kuruluşudur. Klima servisleri arasında tercih edilen ve adını duyuran işletme müşteri memnuniyetini çıkarlarının önüne koyan bir servis olma özelliği ile farkını yansıtmaktadır. Kozyatağı klima servisinin verdiği hizmetlerin başında klima satışı gelmektedir. Klima satış işlemleri cihazın satın alınacağı ortamın özelliklerine göre değişmektedir. Mekânın büyüklüğü ve biçimi klima türünün değişmesinde etkin bir rol oynamaktadır.

Klima Bayi Satış Keşif

Bir klima servisi

Kozyatağı klima servisi, Kozyatağı klima bakımı, Montaj

Kozyatağı klima servisi klima satış sürecinde müşteri arzu ve taleplerini göz ardı etmemektedir. Bu doğrultuda müşterilerin klima cihazları üzerinden almak istedikleri verimliliğe göre klima önerisi klima bayi tarafından yapılmaktadır. Cihaz satışının ardından satın alınan klimaya dair marka ve model bilgilendirmesi ve kullanım bilgilendirmesi detaylı olarak müşterilere sunulmaktadır.

Kozyatağı Klima Montaj Servisi

Klima montajı klima satın alımının ardından sırada yer alan bir hizmettir. Montaj hizmetini mutlaka alanında uzman kişiler gerçekleştirmelidir. Aksi takdirde hatalı yapılan klima montaj işlemleri ilk zamanlarda herhangi bir sorun teşkil etmese de sonraki dönemlerde çeşitli sorunlar meydana getirebilmektedir.

Kozyatağı klima bayi | Alt yapı hazırlama

Kozyatağı klima servisi montaj işleminin öncesinde keşif hizmeti adına klima satın alınan konumlara ulaşım sağlamaktadır. Sağlanan ulaşımın ardından keşif hizmeti ile beraber montaj hizmetinin gerekliliklerine dair bilgiler elde edilmektedir. Montaj işlemine ek olarak keşif esnasında klima alt yapı bilgileri de alınan veriler arasında yer tutmaktadır. Klima alt yapısı mevcut olmayan adreslerde klima cihazlarının kullanımı olanaklı kılınmamaktadır. Kullanımın sağlanabilmesi adına Kozyatağı klima servisi gerekli tüm hizmetleri yerine getirmektedir.

Kozyatağı Klima Bakım Servisi

Kozyatağı klima servisi periyodik bakım tarihlerine uygun olarak klima bakım şartlarını uygulamaktadır. Klima bakımı hizmetinde iç ve dış filtre temizlikleri, gaz kontrolleri ve elektrik bağlantı kontrolleri özenle ve dikkatle yapılmaktadır. Kozyatağı klima servisi klima bakımı adına gerekli tüm profesyonel donanım ve malzemeye sahip durumdadır.

Kozyatağı klima arıza servisi

Söz konusu donanım ve malzemeler klima arıza servisi sürecinde de Kozyatağı klima işletmesi tarafından kullanılmaktadır. Böylelikle yaşanan tüm mağduriyetler kısa bir zaman içerisinde giderilmektedir.

Bakım ve montaj fiyatları

Firmamız kaliteli hizmetin yanı sıra farklılık göstermektedir. Gerek çeşitli hizmet seçeneği gerekse uygun fiyatları ile sektörün en kapsamlı firmasıdır. Bizi değerlendirirken aynı hizmeti sağlayan firmalar ile karşılaştırın.

Periyodik Bakım

TL110.00/ Bir klima
 • Evap Temizliği
 • Yüzeysel Temizlik
 • Gaz kontrolü
 • Filtre Temizliği
Periyodik Bakım

Genel Bakım

TL150.00/ Bir klima
 • Klimanın parçalanması
 • Komple evap temizliği
 • Komple yüzeysel temizlik
 • Anti bakteri uygulaması
Genel Bakım

Klima Montajı

TL250.00/ Tek klima
 • 9000 - 12000 BTU 250.00TL
 • 18000 - 24000 BTU 300.00TL
 • Salon Tipi 400.00TL
 • Kaset Tavan Tipi 400.00TL
Klima Montajı