Şubat 18, 2020

Klima Montajı

by bir.klima.servisi in Genel

KLİMA MONTAJI/KLİMA MONTAJ SERVİSİ/KLİMA DEMONTAJ VE SÖKME-TAKMA SERVİSİ/KLİMA ALT YAPI HAZIRLAMA SERVİSİ

Klima Montaj Servisi

Klima montajı klima cihazlarının kullanıma uygun bir hale getirilmesi açısından zorunlu kılınan bir hizmettir. Klima servisi üzerinden satın alınan klima cihazlarının bir sonraki ihtiyaç duyduğu işlem klima montajı işlemidir. İhtiyaç duyulan bu işlemin karşılanmasında etkin bir rol oynayan klima servisi klima cihazlarının hizmet sıralaması konusunda yetkinliğe sahiptir. Bu yetkinlik yalnızca bilgi birikimi ile sınırlı kalmamakta uygulama aşamasında da profesyonellik klima servisi tarafından kanıtlanmış bir niteliktedir.

Klima montajı uzman olmayı gerekli kılar

Klima montaj işlemi klima cihazlarından beklenilen verimi ve faydayı görebilmek adına her aşaması dikkat ve özen gerektiren bir süreci ifade etmektedir. Bu nedenle klima montajı profesyonel bir niteliğe sahip destek ekibi tarafından gerçekleştirilmelidir. İlgili klima servisi gerek uzman ekip kadrosu ile gerek en yeni teknolojileri yansıtan donanımları ile birlikte montaj adına gerekli koşulları sağlamaktadır. Klima servisinin montaj süresi zarfında hassasiyet ile üzerinde durduğu birtakım noktalar mevcuttur. Bu noktalar;

 • Montajın yapılacağı alanın sağlamlık, dayanıklılık ve güvenirlik testlerinin yapılması,
 • Montajın yapılacağı alanda cihazı monte ederken üst-alt ve sağ-sol boşlukların prosedürlere uygun bir şekilde belirlenmesi,
 • Cihazın yerleştirileceği bölgenin nesnelerden ve eşyalardan olduğunca uzakta belirlenmesi,
 • Cihazın yerleştirileceği alana pencere ve kapıların uzak olması,
 • Montaj esnasında gerekli elektrik bağlantı kontrollerinin gerçekleştirilmesi şeklindedir.

Klima Demontaj ve Sökme-Takma Servisi

Klima hizmeti veren kuruluş klima satın alım davranışının ardından yapılan ilk montaj işleminin yanı sıra demontaj hizmeti de sağlamaktadır. Demontaj hizmeti ile beraber klima cihazı kullanmayı sonlandırma amacı taşıyan ve cihazın devre dışı olmasını arzu eden müşterilerin ihtiyaçları karşılanmış olmaktadır.

Verilen bir diğer hizmet sökme-takma işlemidir. Mevcut konumlarından ayrılan, taşınan klima kullanıcıları sökme-takma adı altında cihazlarının farklı bir konuma taşınmasını talep edebilmektedirler. Müşteri memnuniyetine önem veren firma ilgili hizmet sürecinde de en kısa sürede randevu oluşturarak ilgili adreslere ulaşım sağlamaktadır.

Klima Alt Yapı Hazırlama Servisi

Klima servisi montaj hizmetine geçmeden önce klima satın alımlarının ardından birtakım bilgiler elde edebilmek amacıyla keşif hizmetine geçmektedir. Ücretsiz sağlanan bu hizmet ile birlikte klima alt yapı durumuna dair gereken bilgilere de erişilmektedir. Bazı adreslerde gerekli alt yapı söz konusu olmazken bazı adreslerde klima alt yapı hazırlama çalışmalarına ihtiyaç duyulmamaktadır. Klima servisi ilgili durumu tespit ettikten sonra mevcut durumun yapısına göre hareket etmektedir.

One Comment

 1. Tülay Değirmenci
  26 Şubat 2020 at 16:41

  İyi günler

  Ben Kadıköy’de oturuyorum kentsel dönüşümden dolayı evimizi taşıyoruz. Oturduğuuz yer Erenköy ve burada klima sökülecek Göztepe’ye götürülüp montaj yapılacak. Uygunluk durumunuz nedir ve fiyat ne olur bilgi verirmisiniz.

  1. Adem Gürkan
   26 Şubat 2020 at 16:44

   Bizim evimizde kentsel dönüşümden dolayı yıkılıyor ve klimamız de montaj yapılacak fiyat verirmisiniz?

   1. bir.klima.servisi
    3 Mart 2020 at 10:29

    Adem bey klimanızın de montaj fiyatı mail adresinize gönderilmiş. İyi çalışmalar dileriz.

  2. bir.klima.servisi
   3 Mart 2020 at 10:28

   Tülay hanım mrb klimanızın de montaj ve montaj işlemleri sağlıklı bir şekilde yapılacak olup fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir. İyi günler dileriz.

 2. Kadir
  26 Şubat 2020 at 16:46

  İyi çalışmalar klima nakili yapıyormusunuz? 2 adet klimamız nakil yapılacak mesafeler çok kısa fiyat verirmisiniz?

  1. bir.klima.servisi
   3 Mart 2020 at 10:23

   Yapıyoruz ve fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir

 3. 24 Mart 2020 at 10:58

  İyi günler
  2 adet klimamız var sadece de montaj yapılacak. Müsait durumunuz nedir.

 4. Klima Servisi
  6 Mayıs 2020 at 08:40

  teşekkürler güzel hizmetler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat