Kaynarca klima servisi

Kaynarca Klima Servisi Klima bakımı, Sökme takma, De montaj, Bayii | Kaynarca klima servisi klima kullanıcılarının randevu oluşturma isteklerine her daim karşılık veren, sektörde adından söz ettiren ve profesyonel kadrosu ile klima servis çeşitliliği arasında ön plana çıkan bir işletmedir. Klima cihazları yaşanılan zaman boyutunda kapalı ortamların sıkça tercih edilen cihazları arasında kendine yer bulmuştur. Kullanım yoğunluğu fazla olan bu cihazların kullanıcıları tarafından servis destek talepleri de oldukça fazla olduğu görülmektedir. Kaynarca klima servisi tüm servis destek taleplerine cevap veren başarılı bir klima bayi olarak müdahalelerine devam etmektedir. Bayilik kapsamında klima kullanıcılarına klima satışı yapan firma satış işlemlerine uygun tüm usul ve esasları yerine getirmektedir.

Klima Bayi Satış Keşif

Bir klima servisi

Kaynarca klima servisi, klima bakımı, montajı, bayii

Kaynarca klima servisi klima satın alma niyetinde bulunan fakat akıllarında herhangi bir marka ve model fikri olmayan müşterilere öneri ve bilgilendirme hizmeti vermektedir. Öneri ve bilgilendirmeler sonucunda müşteri onay ve isteği ile birlikte klima satış işlemlerine başlanmaktadır. Ardından klima montaj hizmeti Kaynarca klima servisi tarafından gerçekleştirilmektedir.

Kaynarca Klima Montaj Servisi

Klima montaj gerekliliklerinin başında montajın sağlanacağı konum sağlamlık ve dayanıklılık testleri gelmektedir. Ardından eşya ve nesnelerden, kapı ve pencerelerden uzak bir alanın belirlenmesi montaj sürecinde dikkat edilmesi gerekenler arasında yer almaktadır. Kaynarca klima servisi montaj gerekliliklerinin her biri hakkında detaylı bilgi ve birikime sahiptir.

Kaynarca klima bayii Alt yapı hazırlama

Kaynarca klima servisi montaj öncesinde montaj işlemine temel oluşturabilmek amacıyla keşif hizmetine çıkmaktadır. Klima servisi tarafından keşif hizmeti ücretsiz olarak verilmektedir. Keşif hizmeti ile beraber montajın yapılacağı konumun özelliklerine dair bilgiler elde edilecektir. Aynı zamanda klima alt yapı mevcutluğu da tespit edilebilmektedir. Elde edilen bilgiler sonucunda nasıl bir yol izleneceği, işlemlerin hangi aşamalardan geçirileceği klima servisi tarafından belirlenecektir.

Kaynarca Klima Bakım Servisi

Kaynarca klima servisi klima bakımı söz konusu olduğunda teknolojiyi yansıtan en yeni kimyasal ürünler, donanımlar ve aparatlar ile hizmete hazır halde bulunmaktadır. Klima bakımı klima servisi tarafından periyodik aralıklara uygun bir biçimde gerçekleştirilmektedir. Bunun yanında tek seferlik bakım taleplerine de cevap verilmektedir. Klima arıza servisi olarak sektörde yer bulan işletme tüm cihaz arızalanma sebeplerini tespit edebilme yeterliliğine sahiptir. Tespitin sonucunda ise tüm nedenlere bağlı olarak cihaz arıza çözüm tekniklerinin bilincindedir.

Bakım ve montaj fiyatları

Firmamız kaliteli hizmetin yanı sıra farklılık göstermektedir. Gerek çeşitli hizmet seçeneği gerekse uygun fiyatları ile sektörün en kapsamlı firmasıdır. Bizi değerlendirirken aynı hizmeti sağlayan firmalar ile karşılaştırın.

Periyodik Bakım

TL110.00/ Bir klima
 • Evap Temizliği
 • Yüzeysel Temizlik
 • Gaz kontrolü
 • Filtre Temizliği
Periyodik Bakım

Genel Bakım

TL150.00/ Bir klima
 • Klimanın parçalanması
 • Komple evap temizliği
 • Komple yüzeysel temizlik
 • Anti bakteri uygulaması
Genel Bakım

Klima Montajı

TL250.00/ Tek klima
 • 9000 - 12000 BTU 250.00TL
 • 18000 - 24000 BTU 300.00TL
 • Salon Tipi 400.00TL
 • Kaset Tavan Tipi 400.00TL
Klima Montajı