Kavacık klima servisi

Kavacık Klima Servisi Kavacık Klima Bakımı Montaj Sökme takma Nakil. Klima cihazları mevsim şartlarını insanların çok daha rahat geçirebilmeleri ve olumsuz bir şekilde etkilenmemeleri amacıyla tasarlanan mekanik sistemlerdir. Bu sistemler insanların ev, işyeri ve benzeri kapalı ortamlarda istenilen havaya sahip olabilmelerine olanak tanımaktadır. Yalnızca arzu edilen ısı derecesini sunmayan klima cihazları, sağlıklı bir hava akışının da gerçekleşmesine imkân vermektedir. Bu noktada klima servis hizmetlerinin gerekliliği ön plana çıkmaktadır.

Klima Bayi Satış Keşif

Bir klima servisi

Kavacık klima servisi | Klima bakımı | Klima montajı

Kavacık klima servisi insanların klima cihazlarına sahip olabilmeleri, verim alabilmeleri ve yaşam standartlarını yükseltebilmeleri noktasında hizmet vermektedir.

Kavacık klima bayii satış keşif

Kavacık klima servisi yaz ve kış aylarının vazgeçilmezi haline gelen klima cihazlarının satış durumunda bayi olma özelliğini barındırmaktadır. Klima servisinin klima satış hizmetinde bulundurduğu birçok markaya ait cihazları mevcuttur. Kavacık klima bayi her müşterinin yaşam alanına ve isteklerine uygun bir biçimde cihaz satışı yapmak şartıyla model çeşitliliğine gitmektedir. Müşteriler klima marka ve model seçimini kendileri belirleyebilecekleri gibi bu noktada Kavacık klima servisi üzerinden de bilgilendirme ve öneri hizmeti talep edebilmektedirler.

Kavacık Klima Montaj Servisi

Bir klima servisinin kalite ve iş verimliliğini ölçen ve ortaya koyan durumlardan biri klima montaj hizmetinde izlediği yol ve performansların sonucudur. Bu nedenle klima montajı müşteri odaklı bir işletme açısından oldukça değer taşıyan hizmetler arasında sayılabilmektedir. Kavacık klima montaj servisi montaj hizmetinde atılması gereken adımların ve dikkatle üzerinde durulması gereken hususların bilincindedir. Bu bilinç ile montaj hizmetine başlangıç veren klima servisinin ekipsel ve donanımsal gücü profesyonel düzeyde güçlüdür.

Kavacık klima sökme takma alt yapı hazırlama

Kavacık klima servisi montaj hizmeti içerisinde yer alan ve genellikle satış sonrasında verilen bir hizmet olan keşif hizmetini ücretsiz olarak sağlamaktadır. Ücretsiz keşif ile birlikte cihazın monte edileceği alan hakkında fikir sahibi olunacağı gibi klima alt yapı durumunun mevcutluğu da tespit edilmektedir. Böylelikle alt yapı çalışmalarının gerekliliği Kavacık klima montaj servisi tarafından belirlenmektedir.

Kavacık Klima Bakım ve Arıza Servisi

Bir klima cihazının ömrü, verimliliği, performansı ve tasarruf düzeyi düzenli aralıklar ile yaptırılması gereken klima bakım işlemine bağlıdır. Klima bakım işleminin önemsenmemesi ve göz ardı edilmesi birçok olumsuz sonuç doğurmaktadır. Bu olumsuz sonuçların başında klima arızaları yer almaktadır. Kavacık klima servisi satış, keşif ve montaj hizmeti sağladığı gibi arıza servisi olarak da aktif bir biçimde çalışmaktadır. Klima cihazları üzerinde herhangi bir aksaklık ve bozulma ile karşılaşan klima kullanıcılarının vakit kaybetmeden arıza hizmet talebinde bulunmaları gerekmektedir.

Bakım ve montaj fiyatları

Firmamız kaliteli hizmetin yanı sıra farklılık göstermektedir. Gerek çeşitli hizmet seçeneği gerekse uygun fiyatları ile sektörün en kapsamlı firmasıdır. Bizi değerlendirirken aynı hizmeti sağlayan firmalar ile karşılaştırın.

Periyodik Bakım

TL110.00/ Bir klima
 • Evap Temizliği
 • Yüzeysel Temizlik
 • Gaz kontrolü
 • Filtre Temizliği
Periyodik Bakım

Genel Bakım

TL150.00/ Bir klima
 • Klimanın parçalanması
 • Komple evap temizliği
 • Komple yüzeysel temizlik
 • Anti bakteri uygulaması
Genel Bakım

Klima Montajı

TL250.00/ Tek klima
 • 9000 - 12000 BTU 250.00TL
 • 18000 - 24000 BTU 300.00TL
 • Salon Tipi 400.00TL
 • Kaset Tavan Tipi 400.00TL
Klima Montajı