Kartal klima servisi

Kartal Klima Servisi | Klima sistemleri uzun yıllardır insanlar tarafından ısıtma ve soğutma özelliğinin elde edilebildiği teknolojik yapıdaki mekanik cihazlardır. Kapalı konumlarda istenilen ısı derecesine sahip olabilmek doğrudan yaşam standardını yükseltmektedir. Kartal klima servisi ilgili yaşam standardını sağlayabilen başarılı bir işletmedir. İşletme bünyesinde birçok klima servis hizmeti barındırmaktadır.

Klima Bayi Satış Keşif

Bir klima servisi

Kartal klima servisi sizlere klima bakımı montajı de montaj sökme takma klima alt yapı hazırlama ve arıza servisi olarak hizmet veren bölgenin en köklü firmalarından biridir. Kartal klima servisinin barındırdığı hizmet çeşitleri içerisinde ilk sırada klima satışı gelmektedir. Klima satışı kuruluş tarafından klima bayi imajı altında gerçekleştirilmektedir. Klima bayi çerçevesinde klima satın alma niyeti ile servis ile iletişime geçen müşterilerin beklentilerini belirleyebilmek oldukça önemlidir. Doğru belirlenen beklenti ve ihtiyaçlar doğrultusunda marka ve model seçimi müşteri onay ve isteği ile birlikte yapılmaktadır.

Kartal Klima Montaj Servisi

Kartal klima servisinin hizmet türleri içerisinde yer verdiği işlemlerden biri klima montajıdır. Klima montajı servis tarafından profesyonel yöntemler ve adımlar ile hayata geçirilmektedir. Klima montajının profesyonel bir kuruluş tarafından gerçekleştirilmesi öncelikle kullanıcı güvenliği daha sonra cihaz güvenlik ve ömrü açısından önem taşımaktadır. Bu nedenle Kartal klima servisi klima montaj usullerini bilinçli ve duyarlı bir biçimde yerine getirmektedir.

Klima alt yapı hazırlama | Klima sökme takma

Kartal klima servisi klima satışı sonrası ya da klima montajı öncesinde kendisi ile bağlantılı olan müşterilerine keşif hizmeti sunmaktadır. Keşif hizmeti müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu işletme tarafından ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Keşif hizmetinde klima alt yapı hazırlama hizmetinin gerekli olup olmadığı saptanmaktadır. Yetersiz görülen alt yapı durumlarında klima cihazları üzerinden herhangi bir çalışma performansı alınamamaktadır. Böyle bir durum söz konusu olduğunda Kartal klima servisi ilgili adreslere en yakın tarihli alt yapı hizmet randevusu oluşturmaktadır.

Kartal Klima Bakım ve Arıza Servisi

Klima bakımının önemsenmemesi beraberinde birçok olumsuzluk doğurmaktadır. Kartal klima servisi bu olumsuzlukları engellemek ya da ortadan kaldırabilmek amacıyla periyodik klima bakım hizmeti veren bir kuruluş olmayı kendine amaç edinmiştir. Periyodik anlamda bakım işlemlerinin yanı sıra tek seferlik talep edilen bakım hizmetlerine de klima servisi tarafından cevap verilmektedir.

Kartal klima arıza servisi

Klima cihazları birçok sebepten ötürü bozulabilen mekanik yapıda vücut bulan sistemlerdir. Arızalanma durumları ile karşı karşıya gelindiğinde Kartal bölgesinde yer alan müşteriler Kartal klima servisi ile doğrudan iletişime geçebilmektedirler. İletişim sürecinde arıza servisi olarak istek ve arzulara karşılık verilmektedir. Klima servisi arıza sebebini belirlerken onarım işlemleri adına gereken tüm çözüm tekniklerini uygulamaktadır. Ardından olası arıza durumlarının önüne geçilebilmek adına gereken tüm önlemler alınmaktadır.

Bakım ve montaj fiyatları

Firmamız kaliteli hizmetin yanı sıra farklılık göstermektedir. Gerek çeşitli hizmet seçeneği gerekse uygun fiyatları ile sektörün en kapsamlı firmasıdır. Bizi değerlendirirken aynı hizmeti sağlayan firmalar ile karşılaştırın.

Periyodik Bakım

TL110.00/ Bir klima
 • Evap Temizliği
 • Yüzeysel Temizlik
 • Gaz kontrolü
 • Filtre Temizliği
Periyodik Bakım

Genel Bakım

TL150.00/ Bir klima
 • Klimanın parçalanması
 • Komple evap temizliği
 • Komple yüzeysel temizlik
 • Anti bakteri uygulaması
Genel Bakım

Klima Montajı

TL250.00/ Tek klima
 • 9000 - 12000 BTU 250.00TL
 • 18000 - 24000 BTU 300.00TL
 • Salon Tipi 400.00TL
 • Kaset Tavan Tipi 400.00TL
Klima Montajı