Kadıköy klima servisi

Kadıköy Klima Servisi | Klima sistemleri yaz mevsiminde soğutma özelliği veren, kış mevsiminde ise ısıtma özelliğini sunan mekanik sistemlerdir. Bu sistemler kapalı mekânlarda insanların konforlu ve rahat bir yaşam standardına ulaşabilmelerinde zemin özelliği göstermektedir. Kadıköy klima servisi kapalı konumların vazgeçilmezi olan klima cihazlarının tüm işlevsellikleri üzerine hizmet veren profesyonel bir işletmedir. Klima servisi bünyesinde birçok hizmet çeşidi barındırmaktadır.

Klima Bayi Satış Keşif

Bir klima servisi

Kadıköy klima servisi bakımı montajı tamiri sökme takma

Kadıköy klima servisi‘nin klima cihazları adına sağladığı hizmetlerin başında henüz klima kullanıcısı olmayan müşteriler ile gerçekleştirilen klima satış işlemler gelmektedir. Bu noktada klima bayi olarak da başvurulan adreslerden biridir. Klima bayi kapsamında müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik bir hizmet verebilmek oldukça önemlidir. Bu kapsamda klima cihazının satın alındığı konum ve kullanım amacı edinilmesi gereken bilgiler arasındadır.

Kadıköy Klima Montaj Servisi

Kadıköy klima servisi uzmanlığını klima cihazlarını ilgilendiren birçok hizmet türünde kanıtlamış durumdadır. Bu türlerden biri de klima montajı işlemidir. Klima montaj sürecinde güvenirlik, sağlamlık ve dayanıklılık testlerinin atlanmadan uygulanması ve emin olunarak cihazın monte edilmesi gerekmektedir. Ayrıca cihazın belirli boşluklara göre monte edilmesi de göz ardı edilmemesi gereken bir durumdur. Kadıköy klima servisi klima montaj esaslarına tamamen uygun bir şekilde hareket etmektedir.

Kadıköy klima bayi ve keşif hizmetleri

Kadıköy klima servisi klima satın alım davranışı gerçekleştiren müşterilerin bulundukları adreslerde klima cihaz kullanımının mümkün olup olmadığına dair araştırma yapmaktadır. Mevcutluğu söz konusu olmayan adreslerde klima alt yapı hazırlama çalışmalarına Kadıköy klima servisinin yetkin ve uzman ekip üyeleri en kısa zaman diliminde başlamaktadır.

Kadıköy Klima Bakım ve Arıza Servisi

Kadıköy klima servisi periyodik bakım tarihleri hakkında bilgisi bulunmayan klima kullanıcılarını cihazları adına periyodik aralık çizelge bilgilendirmesinde bulundurmaktadır. Klima bakım işlemi adına talep edildiği takdirde hatırlatma hizmeti yine Kadıköy klima servisi tarafından müşterilere verilmektedir. Bakım hizmetinde cihazların performansı maksimum düzeye çıkarılmaktadır.

Klima cihazları genellikle mekanik yapılarından kaynaklanan arıza gibi olumsuzlukları yansıtabilmektedir. Kadıköy klima servisi arıza servisi kapsamında cihazların hangi nedenlere bağlı olarak arızalandığını ortaya koymakta ardından çözüm teknikleri geliştirerek tamir sürecinde onarım girişimlerinde bulunmaktadır.

Bakım ve montaj fiyatları

Firmamız kaliteli hizmetin yanı sıra farklılık göstermektedir. Gerek çeşitli hizmet seçeneği gerekse uygun fiyatları ile sektörün en kapsamlı firmasıdır. Bizi değerlendirirken aynı hizmeti sağlayan firmalar ile karşılaştırın.

Periyodik Bakım

TL110.00/ Bir klima
 • Evap Temizliği
 • Yüzeysel Temizlik
 • Gaz kontrolü
 • Filtre Temizliği
Periyodik Bakım

Genel Bakım

TL150.00/ Bir klima
 • Klimanın parçalanması
 • Komple evap temizliği
 • Komple yüzeysel temizlik
 • Anti bakteri uygulaması
Genel Bakım

Klima Montajı

TL250.00/ Tek klima
 • 9000 - 12000 BTU 250.00TL
 • 18000 - 24000 BTU 300.00TL
 • Salon Tipi 400.00TL
 • Kaset Tavan Tipi 400.00TL
Klima Montajı