İçerenköy klima servisi

İçerenköy Klima Servisi Klima bakımı, klima montajı, Sökme takma | İçerenköy klima servisi İçerenköy mahallesinde uzun çalışma saatlerini benimseyen ve her daim müşteri talep ve isteklerine açık bir halde hizmetlerini sürdüren klima servis kuruluşudur. Servis hizmetleri arasında klima cihazını ilgilendiren her konuyu ele alan işletme klima kullanıcılarının tüm sorularına, isteklerine ve mağduriyetlerine cevap verebilecek yetkinliğe sahiptir.

Klima Bayi Satış Keşif

Bir klima servisi

İçerenköy klima servisi, Klima bakımı, Montajı

İçerenköy klima servisi satış çeşitliliği içerisinde marka ve model ayrımına gitmemektedir. Klima servisi tarafından önemli olarak görülen durum satış sürecinin sonunda müşterilerin isteklerini karşılayabilecek bir cihaza sahip olmalarıdır. Bu doğrultuda klima satışından önce müşteri beklentileri tam anlamıyla saptanmalıdır. Saptanılan beklenti ve istekleri sonucunda klima önerilerinde bulunan İçerenköy klima bayi hem müşteri açısından hem de kendi açısından sağlıklı ve verimli bir klima satış sürecini tamamlamış olmaktadır.

İçerenköy Klima Montaj Servisi

Montaj işleminin doğru ve güvenilir bir perspektifte gerçekleştirilmesi ilerleyen zamanlarda cihazın verimliliğine yansımaktadır. Aynı zamanda doğru yapılan klima montajı sonucunda montaj nedenli arızalanma durumlarının birçoğu ortadan kaldırılmaktadır. Söz konusu doğru ve güvenilir yapılacak olan montaj sürecinin birtakım aşamaları bulunmaktadır. Bu aşamaların içerisinde sağlamlık testleri, aralık değerleri, bağlantı kontrolleri ve nesne yakınlığı yer almaktadır.

Klima alt yapı hazırlama İçerenköy klima sökme takma

Klima montajının verimli ve hatasız yapılabilmesi adına İçerenköy klima servisi keşif hizmeti vermektedir. İçerenköy klima servisi müşteri taraflı duruşunu keşif hizmetini ücretsiz olarak sağlamasıyla göstermektedir. Keşif hizmetinin sağladığı birçok kolaylık yanında alt yapı bilgilerini de vermesi bu hizmetin değerini arttırmaktadır. Yapılan keşif hizmeti sonucunda klima alt yapı hazırlıklarına duyulan gereksinim belirlenmektedir. Böylelikle zaman kaybetmeden müşterilerin cihazlarından performans alınabilmesi adına çalışmalara başlangıç verilmektedir.

İçerenköy Klima Bakımı Servisi

Klima bakımı her klima cihazı için yılda 2 defa olmak üzere mutlaka uygulanması gereken bir işlemdir. Her klima cihazının belirli periyodik bakım aralıkları bulunmaktadır. Klima bakım kapsamında bu aralıklar hakkında bilgi sahibi olmayan kullanıcılar İçerenköy klima servisi tarafından bilgi talep edebilmektedirler.

İçerenköy klima arıza servisi

Klima kullanıcıları bakım işleminin yanı sıra İçerenköy klima servisi tarafından arıza onarım işlemleri talep edebilmektedirler. Arıza servisi kapsamında randevu oluşturmak isteyen müşterilerin isteklerine en yakın süre içerisinde klima servisi tarafından yanıt verilmektedir.

Bakım ve montaj fiyatları

Firmamız kaliteli hizmetin yanı sıra farklılık göstermektedir. Gerek çeşitli hizmet seçeneği gerekse uygun fiyatları ile sektörün en kapsamlı firmasıdır. Bizi değerlendirirken aynı hizmeti sağlayan firmalar ile karşılaştırın.

Periyodik Bakım

TL110.00/ Bir klima
 • Evap Temizliği
 • Yüzeysel Temizlik
 • Gaz kontrolü
 • Filtre Temizliği
Periyodik Bakım

Genel Bakım

TL150.00/ Bir klima
 • Klimanın parçalanması
 • Komple evap temizliği
 • Komple yüzeysel temizlik
 • Anti bakteri uygulaması
Genel Bakım

Klima Montajı

TL250.00/ Tek klima
 • 9000 - 12000 BTU 250.00TL
 • 18000 - 24000 BTU 300.00TL
 • Salon Tipi 400.00TL
 • Kaset Tavan Tipi 400.00TL
Klima Montajı