Göztepe klima servisi

Göztepe Klima Servisi: Klima cihazları kişilerin bulundukları ortamlarda sağlıklarını koruyabilmek, konfor oranlarını arttırabilmek ve hava akışını sunabilmek amacıyla tasarlanan mekanik sistemlerdir. Göztepe klima servisi insan hayatına birçok getirisi bulunan ilgili cihazların klima satış işlemlerini yapmaktadır. Göztepe bölgesinde yer alan müşterilerin klima satın alma girişimlerine klima servisi tarafından hassasiyet ile cevap verilmektedir.

Klima Bayi Satış Keşif

Bir klima servisi

Göztepe klima servisi, Bakımı, Montajı, Bayii

Göztepe klima servisi klima satışında müşteriler ile etkileşimde bulunarak cihazın satın alınacağı konumun bilgilerine ulaşmaktadır. Servis ulaşılan bilgiler neticesinde müşterilerin istek ve beklentilerini de göz önünde bulundurmaktadır. Göztepe klima bayi müşteri onayı ile beraber satış işlem gerekliliklerini sağlıklı bir iletişim ve hizmet anlayışı ile tamamlamaktadır.

Göztepe Klima Montaj Servisi

Göztepe klima servisi montaj sürecinde öncelikle montajın yapılacağı alanın beton sağlamlık ve beton güvenirliğine dikkat etmekte bu noktada sağlamlık ve güvenirlik testlerini montaj hizmeti adına kesin kılmaktadır. Montaj kapsamında demontaj ve sökme-takma işlemleri de yer almaktadır. Böylelikle klima cihazlarını devre dışı bırakmak isteyen ya da farklı bir konuma taşınmasını isteyen kullanıcıların isteklerine cevap verilmektedir.

Klima bayii, Alt yapı hazırlama

Göztepe klima servisi satış işlemi ardından ya da montaj işlemi öncesinde bazı bilgiler edinebilmek amacıyla keşif hizmeti sağlamaktadır. Keşif hizmeti klima servisi tarafından herhangi bir ödeme talep edilmeden gerçekleştirilmektedir. Bu hizmet montaj işlemine kolaylık sağlayacağı gibi klima alt yapı yeterliliğinin belirlenmesinde de oldukça yardımcı görevde yer alacaktır. Elde edilen bilgiler sonucunda hizmet planlaması klima servisi tarafından müşteriler ile paylaşılmaktadır.

Göztepe Klima Bakım Servisi

Klima bakımı klima cihazlarının ömrünü doğrudan etkileyen bir işlemdir. Bu nedenle klima cihazlarından uzun bir süre performans almak isteyen klima kullanıcıları klima bakım hizmetlerini düzenli olarak talep etmelidirler. Yerine getirilen klima bakımı sonucunda klima cihazları yeterli soğutma ve ısıtma sağlayacağı gibi nem dengesinin sağlanmasında da yardımcı görevde bulunacaktır.

Göztepe klima arıza servisi

Klima cihaz kullanıcıları zaman zaman ani bozulmalar ve arızalanmalar yaşayabilmektedirler. Bu ve benzeri durumlar ile karşılaşan kullanıcılar Göztepe klima arıza servisi kapsamında randevu talebinde bulunabilmekte, cihazlarının onarılmasını isteyebilmektedirler. Göztepe klima servisi klima cihazlarının tüm bozulma nedenlerine hâkim olduğu kadar çözüm yollarına da hâkim bir durumdadır.

Bakım ve montaj fiyatları

Firmamız kaliteli hizmetin yanı sıra farklılık göstermektedir. Gerek çeşitli hizmet seçeneği gerekse uygun fiyatları ile sektörün en kapsamlı firmasıdır. Bizi değerlendirirken aynı hizmeti sağlayan firmalar ile karşılaştırın.

Periyodik Bakım

TL110.00/ Bir klima
 • Evap Temizliği
 • Yüzeysel Temizlik
 • Gaz kontrolü
 • Filtre Temizliği
Periyodik Bakım

Genel Bakım

TL150.00/ Bir klima
 • Klimanın parçalanması
 • Komple evap temizliği
 • Komple yüzeysel temizlik
 • Anti bakteri uygulaması
Genel Bakım

Klima Montajı

TL250.00/ Tek klima
 • 9000 - 12000 BTU 250.00TL
 • 18000 - 24000 BTU 300.00TL
 • Salon Tipi 400.00TL
 • Kaset Tavan Tipi 400.00TL
Klima Montajı