Feneryolu klima servisi

Feneryolu Klima Servisi > Klima Bakımı > Klima Montajı Klima servisleri insan hayatına konforu getiren ve yaşam standardını yükselten yapay iklimlendirme cihazları adına servis hizmeti sağlayan kuruluşlardır. Feneryolu klima servis olarak sektörde başarılı ve güvenilir bir işletme olma özelliğini faaliyete geçtiği ilk günden itibaren taşımaktadır. Klima servisinin klima kullanıcılarına ve henüz kullanıcı konumunda olmayan müşterilere sunduğu hizmet çeşitlilikleri arasında klima satış işlemleri, klima montaj işlemleri, klima bakım işlemleri ve klima arıza onarım işlemleri bulunmaktadır. Feneryolu mahallesi klima servisinin klima cihazlarını ilgilendiren birçok konuda hizmet verdiği böylece görülmektedir.

Klima Bayi Satış Keşif

Bir klima servisi

Feneryolu klima servisi, Bayii, Klima bakımı

Feneryolu klima servisi klima satışını her müşterinin cihaz üzerinden sağlamak istediği fayda ve amaçlara göre yapmaktadır. Klima kuruluşu açısından müşteri isteklerini tam anlamıyla cevap verebilmek ancak başarılı bir klima bayi tarafından gerçekleştirilebilmektedir. Feneryolu klima servisi yönünden müşteri memnuniyetini sağlamak ve müşteri güvenini kazanmak oldukça önemlidir.

Feneryolu Klima Montaj Servisi

Feneryolu klima montaj servisi montaj hizmeti adına ulaştığı adreslerde birtakım testler yapmaktadır. Gerekli donanımlar ile hayata geçirilen testler öncelikle kullanıcı güvenliğine daha sonra cihaz sağlığına hitap etmektedir. Bu testlerin başında montaj işleminin yapılacağı alandaki beton sağlamlık ve dayanıklılık testleri gelmektedir. Montaj işlemine geçilmeden önce klima satın alınan konumların klima alt yapı hazırlık durumları detaylı bir şekilde incelenmelidir. Bu durum ise keşif hizmeti ile saptanabilmektedir.

Feneryolu klima sökme takma, Klima alt yapı hazırlama

Feneryolu klima servisi keşif hizmetini klima satın alma davranışında bulunan her müşteriye sunmaktadır. Ücretsiz olarak gerçekleştirilen keşif hizmeti ile beraber ilgili konumun özelliklerine, büyüklüğüne ve ortam şartlarına ait bilgiler elde edilebilecek aynı zamanda alt yapı yeterlilik durumları testlere tabii tutulabilecektir.

Feneryolu Klima Bakım ve Arıza Servisi

Feneryolu klima servisi klima sistemlerinin bakım şartlarına dair profesyonel anlamda bilgi, beceri ve deneyime sahip durumdadır. Klima bakım hizmetleri bakım konusunda uzman ekip çalışanları tarafından gerçekleştirilmektedir. Klima bakımı klima servisi tarafından periyodik tarih aralıklarına göre verilebildiği gibi tek seferlik bakım uygulamaları da hayata geçirilmektedir.

Feneryolu klima arıza servisi

Klima bakım hizmetinin yanı sıra klima onarım işlemleri de Feneryolu klima servisi tarafından vücut bulan bir hizmettir.  Böylelikle arıza servisi olarak da çalışmalarına devam eden klima servisi gereken tüm arıza onarım donanımlarına sahiptir. Donanımların her biri en yeni teknolojileri yansıtan ürünlerden oluşmaktadır.

Bakım ve montaj fiyatları

Firmamız kaliteli hizmetin yanı sıra farklılık göstermektedir. Gerek çeşitli hizmet seçeneği gerekse uygun fiyatları ile sektörün en kapsamlı firmasıdır. Bizi değerlendirirken aynı hizmeti sağlayan firmalar ile karşılaştırın.

Periyodik Bakım

TL110.00/ Bir klima
 • Evap Temizliği
 • Yüzeysel Temizlik
 • Gaz kontrolü
 • Filtre Temizliği
Periyodik Bakım

Genel Bakım

TL150.00/ Bir klima
 • Klimanın parçalanması
 • Komple evap temizliği
 • Komple yüzeysel temizlik
 • Anti bakteri uygulaması
Genel Bakım

Klima Montajı

TL250.00/ Tek klima
 • 9000 - 12000 BTU 250.00TL
 • 18000 - 24000 BTU 300.00TL
 • Salon Tipi 400.00TL
 • Kaset Tavan Tipi 400.00TL
Klima Montajı