Fenerbahçe klima servisi

Fenerbahçe Klima Servisi Bakım servisi, Montaj servisi Klima Bayii >> Fenerbahçe klima servisi profesyonel ekip üyeleri ve profesyonel donanım yapısıyla faaliyet gösteren bir klima servisidir. Başarılı ve kaliteli bir klima servis hizmeti veren kuruluş hizmet skalasını oldukça geniş tutmaktadır. Hizmet çeşitliliği içerisinde klima satış işlemi başta gelmekte satış kapsamında ise klima bayi olma özelliğini taşımaktadır. Klima satış sürecinde Fenerbahçe klima servisi üzerinde satın alım talebinde bulunan müşteriler için marka ve model ürün çeşitliliği oldukça fazladır. Bu nedenle müşteriler tam olarak ihtiyaçlarına uygun klima cihazını belirlemede avantajlı bir konuma yükselmektedirler.

Klima Bayi Satış Keşif

Bir klima servisi

Fenerbahçe klima servisi, Klima bakımı, Bayii, Klima montajı

Fenerbahçe klima servisi klima satışında müşterilerin istek ve arzularına önem verdikleri gibi öneri almak isteyen müşterilere de satış sürecinde gerekli bilgilendirmeleri yapmaktadır. Bu bilgilendirme sürecinde klima marka ve modellerine ait özellikler, performans gücü, verimlilik derecesi ve tasarruf oran bilgileri yer almaktadır.

Fenerbahçe Klima Montaj Servisi

Montaj işlemi mutlaka profesyonel anlamda faaliyet gösteren bir klima kuruluşundan alınması gereken bir hizmettir. Fenerbahçe klima montaj servisi ilgili profesyonelliği gerek uzman ekip üyeleri gerekse en yeni teknoloji uyumlu donanımlarıyla kanıtlar bir niteliktedir. Klima servisi klima montaj kapsamında de montaj ve sökme-takma işlemlerine de yer vermektedir.

Fenerbahçe klima sökme takma Alt yapı hazırlama

Fenerbahçe klima montaj servisi montaj hizmetine temel oluşturması amacıyla öncelikle keşif hizmeti vermektedir. Keşif hizmeti üzerinden aynı zamanda klima alt yapı durumuna dair veriler elde edilmektedir. Klima alt yapı yetersizliği sonucunda Fenerbahçe klima servisi en yakın zaman diliminde alt yapı hazırlama adına randevu oluşturmaktadır.

Fenerbahçe Klima Bakım Servisi

Fenerbahçe klima servisi müşteri cihazlarına yönelik periyodik bakım aralıkları konusunda bilgilendirmelerde bulunarak talep edildiği takdirde bakım hatırlatmaları yapmaktadır. Klima bakım işlemi klima cihazlarının arızalanma durumlarını neredeyse ortadan kaldıracak kadar minimum seviyeye indirgemesi yönünden oldukça önemlidir. Bu nedenle uzun yıllar cihazlarından verim alabilmeyi planlayan kullanıcıların klima bakım süreçlerine önem göstermesi gerekmektedir.

Fenerbahçe klima arıza servisi

Klima cihazları mekanik yapılarından, kullanıcı kullanım hatalarından ve bakımsız bırakılma gibi durumlardan ötürü zaman zaman çalışma performansını yarıda kesebilmektedir. Fenerbahçe klima servisi arıza servisi çatısı altında tüm arıza sebeplerine kısa bir süre içinde çözüm yol ve teknikleri geliştirmektedir. Geliştirilen yol ve teknikler profesyonel kişilerce cihazlara uygulanmakta ve arızalanma durumu ortadan kaldırılmaktadır.

Bakım ve montaj fiyatları

Firmamız kaliteli hizmetin yanı sıra farklılık göstermektedir. Gerek çeşitli hizmet seçeneği gerekse uygun fiyatları ile sektörün en kapsamlı firmasıdır. Bizi değerlendirirken aynı hizmeti sağlayan firmalar ile karşılaştırın.

Periyodik Bakım

TL110.00/ Bir klima
 • Evap Temizliği
 • Yüzeysel Temizlik
 • Gaz kontrolü
 • Filtre Temizliği
Periyodik Bakım

Genel Bakım

TL150.00/ Bir klima
 • Klimanın parçalanması
 • Komple evap temizliği
 • Komple yüzeysel temizlik
 • Anti bakteri uygulaması
Genel Bakım

Klima Montajı

TL250.00/ Tek klima
 • 9000 - 12000 BTU 250.00TL
 • 18000 - 24000 BTU 300.00TL
 • Salon Tipi 400.00TL
 • Kaset Tavan Tipi 400.00TL
Klima Montajı