Erenköy klima servisi

Erenköy Klima Servisi Klima Bakımı, Klima Montajı Tamir ve arıza servisi >> İnsanlar bulundukları kapalı ortamlarda yaz aylarında serinleme ihtiyacı kış aylarında ise ısınma ihtiyacı duymaktadırlar. Fakat bunun da ötesinde kapalı mekânlarda temiz hava akışının elde edilmesi ve rahat bir süre geçirebilmek adına nem dengesinin sağlanması başlıca duyulan ihtiyaçlar arasındadır. Erenköy klima servis adı altında henüz klima kullanıcısı olmayan kişilerin klima satın alma isteklerine karşılık veren bir kuruluştur.

Klima Bayi Satış Keşif

Bir klima servisi

Erenköy klima servisi, Klima bakımı, Montajı, Bayii

Erenköy klima servisi klima satın alma niyetinde bulunan müşterilerine en doğru ve en verimli hizmeti verebilmek adına öncelikle müşterilerin klima cihazları üzerinde almayı amaçladıkları performansa yönelik bilgiler edinmekte bu doğrultuda klima satış sürecine girmektedir. Bu anlayış ile müşteriler satın aldıkları klima cihazlarından memnun kalmakta Erenköy klima bayi ise başarılarına bir yenisini daha eklemektedir. Bu durum klima servisinin faaliyette bulunduğu ilk andan itibaren tercih edilmesinin nedenleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Erenköy Klima Montaj Servisi

Klima montajı klima sistemleri açısından uzmanlık ve hassasiyet gerektiren bir işlemdir. Erenköy mahallesinde hizmet veren klima servisi gereken uzmanlık ve hassasiyetin bilincinde hareket etmektedir. Bu doğrultuda montaj sürecinde oldukça özenli ve dikkatli bir iş gücü sergilemektedir. Montajın sağlanacağı konumun sağlamlığı ve dayanıklılığı klima servisi tarafından önem arz etmektedir. Aynı zamanda belirli aralıklara göre montajın yapılması cihazın ilerleyen dönemlerdeki verimliliğini doğrudan etkileyen durumlar arasında gösterilebilmektedir.

Klima alt yapı hazırlama Erenköy Klima sökme takma

Erenköy klima servisi montaj işlemine dair birtakım bilgilere ulaşabilmek amacıyla keşif hizmetinden yararlanmaktadır. Keşif hizmeti müşterilere ücretsiz olarak sunulmaktadır. Keşif hizmeti ile beraber montajın sağlanacağı konumun özelliklerine dair bilgiler edinilirken klima alt yapı durumu da tespit edilmektedir. Alt yapı yetersizliklerinde ise klima cihazlarını kullanılabilir bir hale getirebilmek amacıyla çalışmalara başlanmaktadır.

Erenköy Klima Periyodik Bakım Servisi

Klima bakımı klima cihazının ömrünü etkileyen önemli bir işlemdir. Uzun yıllar cihazlarından performans görebilme amacı taşıyan klima kullanıcılarının cihazlarının ihtiyaç duyduğu periyodik klima bakım süreçlerine dikkat etmeleri gerekmektedir. Erenköy klima servisi periyodik bakım tarihleri hakkında bilgilendirmelerde bulunabildiği gibi hatırlatma hizmeti de sağlamaktadır.

Erenköy klima arıza servisi

Erenköy klima servisinin hizmet çeşitliliğinde bulundurduğu bir diğer hizmet türü ise klima arızalanmalarına yöneliktir. Bu doğrultuda bir arıza servisi konumunda görev gören klima servisi profesyonel ekip, teknik bilgi ve donanımlara sahip bir biçimde arıza giderme işlemlerini yerine getirmektedir.

Bakım ve montaj fiyatları

Firmamız kaliteli hizmetin yanı sıra farklılık göstermektedir. Gerek çeşitli hizmet seçeneği gerekse uygun fiyatları ile sektörün en kapsamlı firmasıdır. Bizi değerlendirirken aynı hizmeti sağlayan firmalar ile karşılaştırın.

Periyodik Bakım

TL110.00/ Bir klima
 • Evap Temizliği
 • Yüzeysel Temizlik
 • Gaz kontrolü
 • Filtre Temizliği
Periyodik Bakım

Genel Bakım

TL150.00/ Bir klima
 • Klimanın parçalanması
 • Komple evap temizliği
 • Komple yüzeysel temizlik
 • Anti bakteri uygulaması
Genel Bakım

Klima Montajı

TL250.00/ Tek klima
 • 9000 - 12000 BTU 250.00TL
 • 18000 - 24000 BTU 300.00TL
 • Salon Tipi 400.00TL
 • Kaset Tavan Tipi 400.00TL
Klima Montajı