Dudullu klima servisi

Dudullu Klima Servisi yaşam alanlarınıza dokunarak hayatınızı kolaylaştırır. Yaşanılan dönemde klima cihazları insan hayatında büyük bir yer tutmaktadır. Öncelikle insan sağlığını korumaya yönelik verim sağlayan ilgili sistemler kapalı mekânlarda vakit geçirebilmenin anahtarı haline dönüşmüştür. Kapalı ortamlarda istenilen hava akışını, ısı derecesini ve nem dengesini sağlayan klima sistemleri yaz ve kış aylarında sürekli kullanılmaya hazır bir halde sunulmaktadır. Dudullu klima servisi ise insanların hayatında önemli bir yere sahip olan klima cihazlarının satış, montaj, bakım ve onarım işlemlerini bünyesinde saklı tutan bir servis olma özelliğini taşımaktadır. Böylelikle klima kullanıcılarının tüm ihtiyaç, istek ve beklentilerini karşılayabilecek bir konumda yer almaktadır.

Klima Bayi Satış Keşif

Bir klima servisi

Dudullu klima servisi, Bakım Montaj Bayii

Dudullu klima servisi yalnızca hali hazırdaki klima kullanıcılarına hitap etmemekte potansiyel klima kullanıcılarının yani klima satın alma amacı taşıyan müşterilere de hizmetlerini ara vermeden sunmaktadır. Bu noktada klima bayi olan servis birçok marka ve modele ait klima satışlarını gerçekleştirmektedir. Klima satış işlemleri profesyonellik ve uzmanlık çerçevesinde ilerleyerek ihtiyaçlara tam anlamıyla karşılık verme düşüncesi ile sonlandırılmaktadır.

Dudullu Klima Montaj Servisi

Dudullu klima servisi klima satışının ardından veya klima satış öncesinde keşif hizmeti vermektedir. Ücretsiz bir biçimde müşterilere sağlanan klima keşif hizmeti ile beraber klima montaj sürecine dair bilgiler elde edilmektedir. Bu bilgiler içerisinde konumun özelliklerine göre yapılacak işlemler ve montaj işleminin sağlanacağı alanın belirlenmesi yer almaktadır.

Dudullu klima satışı için ücretsiz keşif

Keşif hizmeti ile beraber müşteriler ve Dudullu klima servisi açısından hizmet süresi rahat ve daha kısa bir zaman diliminde gerçekleştirilmiş olunacaktır.

Dudullu klima alt yapı hazırlama

Keşif hizmeti klima alt yapı durumuna ait bilgileri de klima servisine sunan bir hizmettir. Böylece Dudullu klima servisi ilgili adreslerde herhangi bir klima alt yapı yeterliliğinin olup olmadığını tespit etmektedir. Tespit sonucunda ise mevcut duruma göre hareket edilmektedir.

Dudullu Klima Bakım ve Tamir Servisi

Bir klima cihazı adına klima bakımı belirli zaman aralıklarına göre ihtiyaç duyulan ve önemsenmesi gereken işlemdir. Klima bakım işlemi ile beraber kullanıcılar cihazlarındaki bakım öncesi ve sonrası farklılıkları oldukça rahat bir şekilde gözlemlemektedirler.

Dudullu klima arıza onarım servisi

Dudullu mahallesinde aktif olarak ve uzun çalışma saatleriyle hizmetlerini sürdüren klima servisi klima arızalanma gibi olumsuz durumlarda arıza servisi olarak hizmet verdiği gibi tüm arıza onarım ve çözüm tekniklerine hâkim bir pozisyondadır. Böylece arıza durumlarında yaşanan mağduriyetler klima servisi tarafından en kısa süre içerisinde giderilmektedir.

Bakım ve montaj fiyatları

Firmamız kaliteli hizmetin yanı sıra farklılık göstermektedir. Gerek çeşitli hizmet seçeneği gerekse uygun fiyatları ile sektörün en kapsamlı firmasıdır. Bizi değerlendirirken aynı hizmeti sağlayan firmalar ile karşılaştırın.

Periyodik Bakım

TL110.00/ Bir klima
 • Evap Temizliği
 • Yüzeysel Temizlik
 • Gaz kontrolü
 • Filtre Temizliği
Periyodik Bakım

Genel Bakım

TL150.00/ Bir klima
 • Klimanın parçalanması
 • Komple evap temizliği
 • Komple yüzeysel temizlik
 • Anti bakteri uygulaması
Genel Bakım

Klima Montajı

TL250.00/ Tek klima
 • 9000 - 12000 BTU 250.00TL
 • 18000 - 24000 BTU 300.00TL
 • Salon Tipi 400.00TL
 • Kaset Tavan Tipi 400.00TL
Klima Montajı