Cevizli klima servisi

Cevizli Klima Servisi Klima Bakımı Klima Montajı Klima cihazları yaz aylarında serinleten kış aylarında sıcaklık veren aynı zamanda istenilen mevsimde istenilen sıcaklık düzeyine ulaşılmasına imkân veren elektronik yapıdaki cihazlardır. Yaşanılan dönemde insanların vakitlerini kapalı ortamlarda oldukça sık geçirmeleri yapay iklimlendirme cihazlarının kullanım oranlarını etkili bir derecede artırmıştır. Cevizli klima servisi klima cihazlarına yönelik tüm ihtiyaçlara cevap veren bir servis olarak Cevizli Mahallesi ve bu mahalle çevresine hizmet vermektedir. Hizmetlerinin başında klima satışı gelen klima servisi satış sürecinde müşterilerin memnuniyetine yönelik hareket etmektedir.

Klima Bayi Satış Keşif

Bir klima servisi

Cevizli klima servisi, Klima Bayii, Klima Bakımı

Servis tarafından klima satış esnasında birçok marka ve model müşterilere sunulmakta müşteri onay ve isteğine göre en uygun cihaz belirlenmektedir. Belirlenen uygun cihazların satış işlemleri gerekli prosedürlere göre gerçekleştirilmektedir. Cevizli klima servisi klima satışını hayata geçirirken müşterilerin isteklerine tam anlamıyla karşılık verebilecek bir cihaza sahip olunmasına önem gösteren bir klima bayi olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Klima servisi tarafından satış hizmetinin yanı sıra klima montajı, klima keşif hizmeti, klima de montajı, klima sökme-takma işlemi, klima alt yapı hazırlama çalışmaları, klima bakımı ve klima arıza onarımı verilen hizmetlerin başlıcalarını oluşturmaktadır.

Cevizli Klima Montaj Servisi

Cevizli mahallesindeki adreslere montaj hizmeti sağlayan aynı zamanda klima satışı sonrasında montaj adına ilgili adreslere hizmet veren Cevizli klima servisi montaj usul ve gerekliliklerine yönelik geniş bilgi ve birikime sahiptir. Klima montaj işlemi özenli ve dikkatli bir çerçevede gerçekleştirilmesi gereken bir hizmet türüdür. Bu nedenle montaj sırasında mutlaka uygulanması gereken adımlar söz konusudur. Bu adımların içerisinde alan güvenlik ve sağlamlık testleri en başta yer almaktadır. Ancak güvenlikten ve sağlamlıktan emin olunan konumlara klima montajı sağlanmaktadır.

Klima sökme takma Cevizli Klima alt yapı hazırlama

Cevizli klima servisi ücretsiz keşif imkânı ile müşterilerini tanıştırmaktadır. Keşif hizmeti kullanıcılar ve klima servisi tarafından önem taşımaktadır. Bu hizmet ile beraber klima alt yapı durumu incelenmektedir. Mevcut bulunmayan alt yapı sonucunda zaman kaybetmeden alt yapı çalışmalarına başlanılmaktadır. Klima montajının ne tür bir alana ve ne tür özelliklere sahip bir konuma yapılacağı yine keşif hizmeti ile kesinlik kazanmaktadır. Rahat ve daha kısa bir zamanda hizmet tamamlamasını gerçekleştirmeyi amaçlayan klima servisi bu nedenle keşif hizmetini ön planda tutmaktadır.

Cevizli Klima Bakım ve Arıza Servisi

Cevizli klima servisi klima cihazlarının daha uzun ömürlü olabilmesi, daha verimli çalışabilmesi ve daha tasarruflu bir performans gösterebilmesi adına önem taşıyan klima bakım süreçlerinde aktif bir rol oynamaktadır. Bu noktada periyodik zaman dilimlerine uygun bir şekilde bakım hizmetleri verilmektedir. Bakım hizmetlerine ek olarak belirtildiğinde Cevizli klima servisinin aynı zamanda bir arıza servisi olarak da kendini nitelediği ve bu doğrultuda klima cihazlarının arızalanma aşamalarında onarım hizmetleri verdiği gözlemlenmektedir.

Bakım ve montaj fiyatları

Firmamız kaliteli hizmetin yanı sıra farklılık göstermektedir. Gerek çeşitli hizmet seçeneği gerekse uygun fiyatları ile sektörün en kapsamlı firmasıdır. Bizi değerlendirirken aynı hizmeti sağlayan firmalar ile karşılaştırın.

Periyodik Bakım

TL110.00/ Bir klima
 • Evap Temizliği
 • Yüzeysel Temizlik
 • Gaz kontrolü
 • Filtre Temizliği
Periyodik Bakım

Genel Bakım

TL150.00/ Bir klima
 • Klimanın parçalanması
 • Komple evap temizliği
 • Komple yüzeysel temizlik
 • Anti bakteri uygulaması
Genel Bakım

Klima Montajı

TL250.00/ Tek klima
 • 9000 - 12000 BTU 250.00TL
 • 18000 - 24000 BTU 300.00TL
 • Salon Tipi 400.00TL
 • Kaset Tavan Tipi 400.00TL
Klima Montajı