Bostancı klima servisi

Bostancı Klima Servisi Bostancı klima bakımı Bostancı klima montajı | Klima cihazları yaz ve kış aylarında kullanımı çok daha sık tercih edilen fakat yılın 12 ayında da kullanıma hazır olan yapay iklimlendirme sistemleri olarak ürünleştirilen cihazlardır. Bu ürünlerin satışı ise klima servisleri tarafından sağlanmaktadır. Bostancı klima servisi bir klima servis hizmetini sağlayan işletmelerin içerdiği tüm işlemleri bünyesinde tutmaktadır. Bu noktada Bostancı klima servisi tarafından klima satışı, klima montajı, klima keşif hizmeti, klima bakımı ve klima onarımı gerçekleştirilmektedir.

Klima Bayi Satış Keşif

Bir klima servisi

Bostancı klima servisi, Bakım, Montaj, Bayii

Bostancı klima servisi klima satış hizmetinde ön bilgilendirme kapsamında cihazların özelliklerine dair bilgiler aktarmaktadır. Aktarılan bilgiler neticesinde satın alımın yapılacağı klima marka ve modeli müşteriler tarafından belirlenmektedir. Müşterilerin klima bayi ile kurdukları iletişim esnasında verdikleri bilgiler doğrultusunda beklenilen kriterlere uygun olarak klima servisi tarafından da marka ve model önerileri yapılmaktadır. Klima satış sürecinde müşteri ve klima servisi çift yönlü iletişim içerisinde bulunmakta böylelikle sağlıklı bir hizmet süreci geçirilmiş olunmaktadır.

Bostancı Klima Montaj Servisi

Bostancı klima servisi klima satışının ardından ilgili adreslere ulaşım sağlamaktadır. Bu ulaşımın amacı klima montajının doğru yapılabilmesi adına keşif hizmetinin verilmesinden geçmektedir. Müşterilere ücretsiz anlamda sağlanan keşif hizmetinin ardından klima montaj esasları yerine getirilmek üzere işlemlere başlanılmaktadır. Montaj hizmetinin öncesinde keşif işlemleri ile birlikte mevcut konumun klima satın alımına uygunluğu test edilmektedir. Bu uygunluk çerçevesinde klima alt yapı durumu tespit edilmektedir. Mevcut olmayan alt yapı işlemleri kısa bir süre içerisinde yerine getirilmektedir. Böylelikle kullanıcılar ve klima servisi yönünden hizmet süreci çok daha kolay bir çerçevede değerlendirilmektedir.

Bostancı Klima Bakımı

Bostancı klima servisi klima bakımını tüm klima markaları ve modelleri üzerinde gerçekleştirmektedir. Sektörde bulunan klima markaları ve modelleri açısından klima bakım işlemleri klima servisi tarafından uzmanlaşmış kişilerce verilmektedir. Klima bakım sonucunda klima cihazlarının gösterdiği performanstaki artış göz ardı edilemeyecek bir düzeyde vücut bulmaktadır.

Bostancı klima arıza servisi

Bostancı klima servisi çeşitli nedenlere bağlı olarak doğan klima cihaz arızalanmalarında kısa bir süre içerisinde arıza randevuları oluşturmaktadır. Klima arıza servisi olarak da sektörde adından söz ettiren klima servisi, tüm arıza sebep ve çözüm analizlerine hâkim bir biçimde onarım hizmetlerine devam etmektedir.

Bakım ve montaj fiyatları

Firmamız kaliteli hizmetin yanı sıra farklılık göstermektedir. Gerek çeşitli hizmet seçeneği gerekse uygun fiyatları ile sektörün en kapsamlı firmasıdır. Bizi değerlendirirken aynı hizmeti sağlayan firmalar ile karşılaştırın.

Periyodik Bakım

TL110.00/ Bir klima
 • Evap Temizliği
 • Yüzeysel Temizlik
 • Gaz kontrolü
 • Filtre Temizliği
Periyodik Bakım

Genel Bakım

TL150.00/ Bir klima
 • Klimanın parçalanması
 • Komple evap temizliği
 • Komple yüzeysel temizlik
 • Anti bakteri uygulaması
Genel Bakım

Klima Montajı

TL250.00/ Tek klima
 • 9000 - 12000 BTU 250.00TL
 • 18000 - 24000 BTU 300.00TL
 • Salon Tipi 400.00TL
 • Kaset Tavan Tipi 400.00TL
Klima Montajı