Beykoz klima servisi

Beykoz Klima Servisi Klima cihazları neredeyse her mevsimde kullanılabilen, kullanıcılara arzu edilen ısı derecesini elde etmelerine olanak veren ve kapalı ortamlarda temiz havaya sahip olunabilmesini sağlayan mekanik sistemlerdir. Bu sistemlerin satışından montajına, montajından onarımına kadar ifade edilebilecek olan hizmetleri barındıran kuruluşlar ise klima servisi olarak bilinmektedir. Beykoz klima servisi bu kuruluşları yansıtan oldukça başarılı bir servistir. Servis, klima kullanıcılarının cihazlarından maksimum fayda alabilmelerine imkân tanımaktadır.

Klima Bayi Satış Keşif

Bir klima servisi

Beykoz klima servisi | Beykoz klima bakımı tamiri klima montajı

Beykoz klima servisinin klima kullanıcılarının cihazlarını sağlıklı kılabilmek adına verdiği hizmetlerin dışında klima kullanıcısı olmayan potansiyel kullanıcıları klima sahibi yapabilme işlevi bulunmaktadır. Bu süreçte klima bayi olarak birçok marka ve model klima cihaz satışı yapılmaktadır. Klima satışında önem olan ise hangi marka ve model cihazın hangi tüketiciye uygun olacağının doğru bir biçimde belirlene bilmesidir. Beykoz klima servisi hayatınıza konfor katar.

Beykoz Klima Montaj Servisi

Klima montajı klima cihazları için verilen hizmetlerin içerisinde hassaslık ve dikkatlilik ile yaklaşılması gereken işlemlerin başında gelmektedir. Beykoz klima servisi klima montajı hususunda uygun adım ve aşamaları yerine getirebilen sayılı klima servislerinden biridir. Beykoz ilçesinde yer alan adreslere montaj hizmeti veren işletme montaj süresi zarfında öncelikle kullanıcı daha sonra cihaza güvenilir bir ortam sağlama amacı taşımaktadır.

Beykoz klima alt yapı hazırlama

Bazı konumlarda klima alt yapı çalışmalarının yeterli olmadığı ya da mevcut olmadığı görülebilmektedir. Bu gibi durumlar ile karşılaşan Beykoz klima servisi klima alt yapı hazırlama çalışmalarını zaman kaybı yaşanmadan başlatmaktadır. Böylelikle klima kullanım niyetinde bulunan müşteriler en kısa vadede cihazlarından performans alabilmektedirler.

Beykoz Klima Bakım ve Tamir Servisi

Klima bakımı klima kullanıcılarının sağılığını olumsuz yönde etkilememesi, uzun yıllar performans gösterebilmesi ve çok daha ekonomik çalışabilmesi durumunda oldukça değer taşıyan bir hizmettir. Beykoz klima servisi klima bakım hizmetini talep edildiği takdirde en yakın süreçte gerçekleştirmektedir. Klima kullanıcıları periyodik bakım hizmeti ve tek seferlik bakım hizmeti şeklinde tercih edilen türde bakım talebinde bulunabilmektedirler.

Beykoz klima arıza servisi

Beykoz klima servisi cihazların belirli nedenlere bağlı olarak gösterdiği arıza zamanlarında onarım isteğini karşılayan bir servis olma niteliğindedir. Klima arıza servisi konumuyla uzman ekip üyeleri ve profesyonel aparatlar ile cihaz arızaları klima servisi tarafından onarıma tabi tutulmaktadır.

Bakım ve montaj fiyatları

Firmamız kaliteli hizmetin yanı sıra farklılık göstermektedir. Gerek çeşitli hizmet seçeneği gerekse uygun fiyatları ile sektörün en kapsamlı firmasıdır. Bizi değerlendirirken aynı hizmeti sağlayan firmalar ile karşılaştırın.

Periyodik Bakım

TL110.00/ Bir klima
 • Evap Temizliği
 • Yüzeysel Temizlik
 • Gaz kontrolü
 • Filtre Temizliği
Periyodik Bakım

Genel Bakım

TL150.00/ Bir klima
 • Klimanın parçalanması
 • Komple evap temizliği
 • Komple yüzeysel temizlik
 • Anti bakteri uygulaması
Genel Bakım

Klima Montajı

TL250.00/ Tek klima
 • 9000 - 12000 BTU 250.00TL
 • 18000 - 24000 BTU 300.00TL
 • Salon Tipi 400.00TL
 • Kaset Tavan Tipi 400.00TL
Klima Montajı