Ataşehir klima servisi

Ataşehir klima servisi İstanbul ilinin Ataşehir ilçesinde faaliyetlerini sürdüren ve profesyonel anlamda klima servis hizmeti sağlayan bir kuruluş olma özelliğindedir. Klima servisi günümüzde kapalı mekânlarda geçirilen vakitlerin yoğunluğu düşünüldüğünde klima cihazlarının kullanımına bağlı olarak sıklıkla hizmet talep edilen bir işletme olmaktadır. Kapalı ortamlarda bu denli zaman geçirilmesi bu tür mekânlarda insanların rahat edebilme isteğini doğurmuş ve arttırmıştır. Klima sistemleri ise bu istekleri doğrudan karşılayan mekanik cihazlar olarak insan hayatına girmiştir.

Klima Bayi Satış Keşif

Bir klima servisi

Ataşehir klima servisi klima cihazları adına en çok arzu edilen hizmetlerden birini ifade eden klima satışı yaparak klima bayi vasfıyla sektörde yerini ilk sıralarda almaktadır. Klima servisi klima satışını gerekli kural, koşul ve prosedürlere göre gerçekleştirmektedir. Ataşehir klima servisinin klima satış deneyiminde önem verdiği konulardan biri müşterilerin ihtiyaçlarına en uygun klima cihazının belirlenebilmesidir. Bu noktada müşterilerin cihaz üzerinde ne gibi faydalar görmek istediği ortaya konularak ilerlenmektedir.

Ataşehir Klima Montaj Servisi

Ataşehir klima servisi klima servisi ve klima bayi adlandırmaları ile oldukça başarılı bir işletme olarak çalışmalarını müşterileriyle güven koşuluyla sürdürmektedir. İşletme klima cihazlarını ilgilendiren ve önemli hizmetlerin başında gelen klima montajı konusunda da oldukça deneyimli, tecrübeli ve yetkinlik sahibidir. Bu yetkinlik klima servisinin uzman ve profesyonel takım üyeleri tarafından montaj ve benzeri hizmetlerde gösterilmektedir.

Ataşehir klima servisi klima satışının ardından ilgili adreslerde alt yapı yeterliliğine dair tespitler gerçekleştirmektedir. Klima alt yapı hazırlama gerekliliğinin saptandığı bu aşamada mevcut olmayan alt yapı durumlarında gereken donanım ve malzemeler ile klima kullanımına imkân verilmektedir.

Ataşehir Klima Bakım ve Arıza Servisi

Klima cihazları için klima bakım süreci oldukça önemlidir. Klima bakım işleminin düzenli periyodik aralıklara uygun bir biçimde yerine getirilmesi cihazın sağlıklı bir şekilde performans gösterebileceği anlamına gelmektedir. Ataşehir klima servisi bu bağlamda klima bakım hizmetini periyodik ve tek seferlik olarak vermektedir. Bakım hizmetinde kullanılan yöntem ve donanımlar teknolojiyle doğrudan ilişkilidir.

Klima bayi ve keşif hizmetleri

Ataşehir klima servisi klima kullanıcılarının dönem dönem yaşadıkları bir olumsuzluğu ifade eden klima arıza süreçlerinde klima arıza servisi olmak şartıyla onarım hizmetlerini üstlenmektedir. İşletme klima onarım hizmetlerinde öncelikle arıza tespiti yaparak olası arıza yapmalarına karşı önlem almakta ve mevcut sorunu çözmeye yönelik stratejiler geliştirmektedir.

Bakım ve montaj fiyatları

Firmamız kaliteli hizmetin yanı sıra farklılık göstermektedir. Gerek çeşitli hizmet seçeneği gerekse uygun fiyatları ile sektörün en kapsamlı firmasıdır. Bizi değerlendirirken aynı hizmeti sağlayan firmalar ile karşılaştırın.

Periyodik Bakım

TL110.00/ Bir klima
 • Evap Temizliği
 • Yüzeysel Temizlik
 • Gaz kontrolü
 • Filtre Temizliği
Periyodik Bakım

Genel Bakım

TL150.00/ Bir klima
 • Klimanın parçalanması
 • Komple evap temizliği
 • Komple yüzeysel temizlik
 • Anti bakteri uygulaması
Genel Bakım

Klima Montajı

TL250.00/ Tek klima
 • 9000 - 12000 BTU 250.00TL
 • 18000 - 24000 BTU 300.00TL
 • Salon Tipi 400.00TL
 • Kaset Tavan Tipi 400.00TL
Klima Montajı