Altunizade klima servisi

Altunizade Klima Servisi Bakım monaj bayii keşif: Klima cihazları günümüzde vazgeçilemeyen bir teknoloji eseri olarak bilinmekte ve görülmektedir. Teknolojinin bir sonucu olan bu cihazlar insanların çok daha sağlıklı yaşayabilmeleri ve rahat edebilmeleri amacıyla tasarlanmıştır. Altunizade klima servisi amaçlanan durumlara hitap ederek henüz klima kullanıcısı olmayan potansiyel kullanıcılara klima satış hizmeti vermektedir. Klima servisi satış hizmetinde kendisi ile iletişimde bulunan müşterileri detaylı anlamda bilgilendirerek ürünlerin her biri hakkında bilgi akışı sağlamaktadır.

Klima Bayi Satış Keşif

Bir klima servisi

Altunizade klima servisi, klima bakımı, klima montajı, Bayii

Altunizade klima servisi klima satışını yaparken müşterilerin beklentilerini karşılayabilecek bir ürünü önerme durumuna oldukça önem vermektedir. Bayi konumunda da faaliyetlerine devam eden klima servisi cihazın satın alınacağı ortamın özelliklerine dikkat etmektedir. Bu özellikler ve kullanıcı beklentilerine göre belirlenen en uygun klima marka ve modelleri ürün çeşitliliği açısından servis tarafından müşterilere sunulmaktadır. Verdiği her hizmette sağlıklı iletişim noktasında hassaslaşan servis, tüm hizmet süreçlerinde müşterilerin aktif olarak yer almasını sağlamakta müşterilerin fikirlerini her şeyden önde tutmaktadır.

Altunizade Klima Montaj Servisi

Altunizade klima servisi klima montaj gerekliliklerinin bilincinde hareket etmektedir. Bu bilinç dâhilinde dikkat edilmesi gereken birtakım hususlar yer almaktadır. Bu hususların içerisinde montaj hizmetinin yapılacağı konumun güvenilirlik ve sağlamlık testlerinin mutlaka yerine getirilmesi yer almaktadır. Boşluk açılarının hesaplanması, nesne ve eşyalardan uzak bir yerin belirlenmesi, kapı ve pencerelere uzak bir konumun saptanması dikkat edilmesi gereken diğer noktaları ifade etmektedir.

Altunizade klima alt yapı hazırlama klima sökme takma

Altunizade klima servisi montaj hizmetinin öncesinde ya da klima satışının ardından ilgili konumlara ulaşım sağlayarak ücretsiz keşif hizmeti sunmaktadır. Bu keşif hizmeti ile beraber klima alt yapı durumunun yeterliliği belirlenmektedir. Klima alt yapı yetersizliğinde vakit kaybetmeden alt yapı çalışmalarına başlayan Altunizade klima servisi müşterilerin cihazlarını kullanılabilir hale getirilmesine olanak sağlamaktadır.

Altunizade Klima Bakım ve Tamir Onarım Servisi

Her klima ürününün uzun bir süre performans gösterebilmesi ve performans gösterdiği süre zarfında tasarruflu çalışabilmesi için belirli koşulların yerine getirilmesi gerekmektedir. Bu koşulların başında klima bakım işlemi yer almaktadır. Altunizade klima servisi klima bakım konusunda profesyonelleşmiş yapısıyla müşterilerine hizmet sağlamaktadır. Klima servisi periyodik bakım süreçlerine hâkim olduğu gibi tek seferlik bakım hizmetlerine de cevap vermektedir.

Altunizade klima arıza bakım servisi

Altunizade klima servisi klima cihazlarının tamir onarımında başvurulabilecek en doğru adres olma niteliğini taşımaktadır. Arıza servisi olarak da sektörde yer alan klima servisi teknolojiyle doğrudan bağlantılı en yeni donanım ve parçaları tamir işlemlerinde kullanmaktadır.

Bakım ve montaj fiyatları

Firmamız kaliteli hizmetin yanı sıra farklılık göstermektedir. Gerek çeşitli hizmet seçeneği gerekse uygun fiyatları ile sektörün en kapsamlı firmasıdır. Bizi değerlendirirken aynı hizmeti sağlayan firmalar ile karşılaştırın.

Periyodik Bakım

TL110.00/ Bir klima
 • Evap Temizliği
 • Yüzeysel Temizlik
 • Gaz kontrolü
 • Filtre Temizliği
Periyodik Bakım

Genel Bakım

TL150.00/ Bir klima
 • Klimanın parçalanması
 • Komple evap temizliği
 • Komple yüzeysel temizlik
 • Anti bakteri uygulaması
Genel Bakım

Klima Montajı

TL250.00/ Tek klima
 • 9000 - 12000 BTU 250.00TL
 • 18000 - 24000 BTU 300.00TL
 • Salon Tipi 400.00TL
 • Kaset Tavan Tipi 400.00TL
Klima Montajı