Alemdağ klima servisi

Alemdağ Klima Servisi: 1900’lü yıllar ile beraber yaşamsal akışta yeri olan klima cihazlarının gelişimi ve değişimi günümüze kadar sürmüştür. Yaşanılan dönemde klima cihazlarının son teknolojileri doğrudan yansıttığı görülmektedir. Alemdağ klima servisi teknoloji uyumlu klima cihazlarının satış hizmetini veren profesyonel bir klima destek servisidir. Satış boyutunda müşteriler geniş seçenek imkânlarıyla buluşturulmaktadır.

Klima Bayi Satış Keşif

Bir klima servisi

Alemdağ klima servisi, klima bakımı, klima montajı

Alemdağ klima servisi klima satış aksiyonunda müşterilerin memnuniyet çerçevesinde bir alım gerçekleştirmelerine yönelik hareket etmektedir. Klima bayi satış noktasında öncelikle klima kullanıcı adaylarının cihaz üzerinden almayı amaçladıkları hizmeti tespit etmektedir. Tespit edilen amaçlar neticesinde müşterilerin kullanımına uygun marka ve modelleri servis tarafından önerilmektedir. Müşterilere önerilen klima cihazlarının özellikleri Alemdağ klima servisi tarafından detaylı bir biçimde aktarılmaktadır.

Alemdağ Klima Montaj Servisi

Alemdağ klima montaj servisi montaj çerçevesinde demontaj ve sökme-takma hizmetlerini de içermektedir. Müşteriler yalnızca ilk montaj hizmetini değil cihazlarının taşınma ya da tamamen devre dışı bırakma süreçlerinde de Alemdağ klima montaj servisi ile iletişime geçebilmektedirler.

Alemdağ klima sökme takma | Klima alt yapı hazırlama

Alemdağ klima montaj servisi klima satın alma eyleminin ardından keşif hizmeti sağlamaktadır. Keşif hizmeti ile beraber montaj hizmetinin gereklilikleri ve şartları oluşturulmaktadır. Bunun yanında adreslerin klima kullanımına uygunluğu da keşif hizmeti esnasında belirlenmektedir. Uygun olmayan adreslerde klima alt yapı çalışmaları başlatılmaktadır. Alt yapı yeterliliği olan adreslerde ise klima cihazlarının prosedürlere uygun montaj işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Alemdağ Klima Bakım ve Tamir Servisi

Alemdağ klima servisi klima cihazlarının ömrünü koruyabilmek, performansını arttırabilmek ve verimliliğini yükseltebilmek adına büyük bir yeri olan klima bakım sürecine oldukça hâkimdir. Periyodik olarak aksatılmadan uygulanması gereken klima bakım işlemleri söz konusu olduğunda bakım aralıklarına dair hatırlatma servisi de sağlanmaktadır.

Alemdağ klima arıza onarım servisi

Klima cihazları üzerinden sıklıkla talep edilen destek çeşitlerinden biri arıza onarım hizmetleridir. Alemdağ klima servisi arıza servisi kimliği ile de sektörde yer bulmaktadır. Arıza hizmetlerinde kullanılan her parça ve donanımlar orijinal olduğu gibi garanti süreci içerisinde de gösterilmektedir.

Bakım ve montaj fiyatları

Firmamız kaliteli hizmetin yanı sıra farklılık göstermektedir. Gerek çeşitli hizmet seçeneği gerekse uygun fiyatları ile sektörün en kapsamlı firmasıdır. Bizi değerlendirirken aynı hizmeti sağlayan firmalar ile karşılaştırın.

Periyodik Bakım

TL110.00/ Bir klima
 • Evap Temizliği
 • Yüzeysel Temizlik
 • Gaz kontrolü
 • Filtre Temizliği
Periyodik Bakım

Genel Bakım

TL150.00/ Bir klima
 • Klimanın parçalanması
 • Komple evap temizliği
 • Komple yüzeysel temizlik
 • Anti bakteri uygulaması
Genel Bakım

Klima Montajı

TL250.00/ Tek klima
 • 9000 - 12000 BTU 250.00TL
 • 18000 - 24000 BTU 300.00TL
 • Salon Tipi 400.00TL
 • Kaset Tavan Tipi 400.00TL
Klima Montajı