Acıbadem klima servisi

Acıbadem Klima Servisi | Acıbadem mahallesinde mevcut bir yapıda klima servis hizmeti sağlayan Acıbadem klima servisi yapay iklimlendirmeleri yansıtan klima cihazları konusunda profesyonel anlamda faaliyetlerini göstermektedir. Klima servis hizmetlerinin başında bayi konumunda klima satışı yer almaktadır. Acıbadem klima servisi tarafından klima satış işlemleri müşteri memnuniyet ve çıkarları doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Bu noktada müşteri odaklı düşünen servis bütünüyle müşterilerin ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte bulunan cihazları satış önerisinde ön plana çıkarmaktadır.

Klima Bayi Satış Keşif

Bir klima servisi

Acıbadem klima servisi, bakım montaj arıza servisi

Acıbadem klima servisi birçok markaya ait klima modellerini satışa sunarak klima alımında müşterilere çeşitlilik sağlamaktadır. Bu durum müşterilerin her ihtiyacının eksiksiz bir şekilde karşılanmasında faydalı olurken tercih seçeneklerinin de çoğalmasını sağlamaktadır.

Acıbadem Klima Montaj Servisi

Klima montajı başarılı bir klima servisi tarafından hayata geçirildiği takdirde doğru bir biçimde sağlanabilecek bir servis hizmeti içinde görülebilmektedir. Acıbadem klima servisi montaj konusunda gerek donanımsal gerekse ekipsel anlamda yeterli yetkinliğe sahip bir durumdadır. Bu özelikler klima servisinin eksiksiz bir montaj gerçekleştirilmesini sağlayan temel etkenler arasında yer almaktadır.

Klima sökme takma alt yapı hazırlama

Acıbadem klima servisi montaj öncesinde ya da klima satın alımının ardından montaj hizmetinin sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilmesi adına keşif hizmeti vermektedir. Keşif hizmeti esnasında montajın sağlanacağı konum belirlenirken ilgili konumların sağlamlık testleri yapılmaktadır. Geçerli not alan alanlara klima montajı yapılmaktadır. Keşif hizmeti sırasında yeterli klima alt yapı durumunun olup olmadığı da belirlenen noktalar arasındadır. Alt yapı durumunun yeterli görülmemesi klima alt yapı çalışmalarının gerekliliğini ortaya koymaktadır.

Acıbadem Klima Bakım ve Arıza Servisi

Acıbadem klima servisi, klima cihazlarının ömrünü ve verimliliğini doğrudan etkileyen bakım süreçlerinde etkin bir rol oynamaktadır. Bu doğrultuda klima bakım işlemleri Acıbadem klima servisi tarafından periyotlarına uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Periyot aralıklarına göre yapılan bakımların yanı sıra tek seferlik bakım hizmetlerine de cevap verilmektedir.

Acıbadem klima tamir servisi

Klima arızalanmaları her kullanıcının başına gelebilecek olağan bir durumdur. Klima cihazlarının arızalanma sebepleri değişkenlik gösterebileceği gibi tamamen mekanik yapılarından kaynaklandığı da bilinmektedir. Arıza durumlarında yüksek ve verimli hizmet anlayışı ile ön plana çıkan Acıbadem klima arıza servisi yapay iklimlendirme cihazlarını tekrar sağlıklarına kavuşturabilmek amacıyla tamir işlemlerine başlamaktadır. Bu işlemlerin her biri alanında uzman kişiler tarafından en yeni teknolojik donanımlar ile yerine getirilmektedir.

Bakım ve montaj fiyatları

Firmamız kaliteli hizmetin yanı sıra farklılık göstermektedir. Gerek çeşitli hizmet seçeneği gerekse uygun fiyatları ile sektörün en kapsamlı firmasıdır. Bizi değerlendirirken aynı hizmeti sağlayan firmalar ile karşılaştırın.

Periyodik Bakım

TL110.00/ Bir klima
 • Evap Temizliği
 • Yüzeysel Temizlik
 • Gaz kontrolü
 • Filtre Temizliği
Periyodik Bakım

Genel Bakım

TL150.00/ Bir klima
 • Klimanın parçalanması
 • Komple evap temizliği
 • Komple yüzeysel temizlik
 • Anti bakteri uygulaması
Genel Bakım

Klima Montajı

TL250.00/ Tek klima
 • 9000 - 12000 BTU 250.00TL
 • 18000 - 24000 BTU 300.00TL
 • Salon Tipi 400.00TL
 • Kaset Tavan Tipi 400.00TL
Klima Montajı